2.9 C
Riga
ceturtdien, janvāris 23, 2020
Mājas Sprediķi TB Džošua TICĪBA IR DABĪGA

TICĪBA IR DABĪGA

TB Džošua SCOAN 24/11/2019

Rakstvietas: Rom.10:9-11, Jāņa 6:63

Šodien cilvēki paši rada savu ticību. Iemesls, kāpēc tu nebaudi jaunpiedzimušā augļus ir tas, ka tava piedzimšana no augšienes ir viltota. Ticība ir dabīga. Jēzus Vārdā valda suverēns spēks, kuru nav iespējams imitēt vai viltot. Ja tu centies viltot ticību, tad rezultāts vienmēr ir ļoti slikts.

Ticība nav imitācija. Mēs izdomājam ticību. Ticība nav intelekta produkts, bet tā nāk no cilvēka gara. Ja tava sirds nerīkojas pēc Dieva Vārda, tad tu nevarēsi sasniegt savus mērķus. Mūsu attiecībās ar Dievu jāizriet atbilstošam spēkam. Dievs ir gars un tiem, kas Viņu pielūdz, jāpielūdz patiesībā un garā. Lai teiktu vārdus “Jēzus Vārdā” ir jāseko attiecīgajai varai.

Mums vienmēr ir jāsaņem pamudinājums no Gara pirms jebkuras darbības veikšanas. Tev ir jādzird pirms tu sper soli. Ar sirdi cilvēks tic, ka Jēzus ir dziedinātājs, glābējs. Mēs nevaram uzspiest Dievam mūs dziedināt. Ja Kungs nav tev kaut ko apsolījis, un tu spied sevi ticēt, tad tu nestaigā ticībā, bet tu sapņo, iedomājies.

TB Džošua SCOAN 24/11/2019

Ja tu veltītu Dievam vairāk laika, tad tev nebūtu jāvilto ticība. Tieši tāpēc, ka tu esi pilns pats ar sevi, tāpēc tu radi savu ticību. Mums ir jāiepazīst Dieva uzticamība un taisnīgums. Kad mēs atklājam, cik Dievs ir uzticams, mūsu ticība dabīgi aug.

Gars mums saka ka, ticēt nozīmē saņemt. Tajā brīdī, kad tu tici, tu saņem. Lūdz Dievam, lai Viņš atver tavu sirdi Viņa Garam. Ja šī ir tava pēdējā diena virs zemes, kā tu zini uz kurieni tu iesi?

Neesi pārsteigts, ja šo visu tev saka cilvēks, kuram nav nekāda teoloģiska izglītība. Mūsu attiecībās ar Dievu ir vienmēr vajadzīgs atbilstošs spēks, kas apliecina mūsu attiecības ar Dievu. Ja tu radi savu ticību, tad piesaucot Jēzu, tu dzirdēsi sevi, citi tevi dzirdēs, bet Dievs tevi nedzirdēs. Mēs negribam tevi pievilt, bet teikt tev patiesību.

TB Džošua SCOAN 24/11/2019

Mums jāciena Dievs. Ticība nav hobijs, bet tu attiecies pret ticību kā pret spēli. Ejot kristīties divdesmit reizes, tu sev uzliec lāstu. Mums jāatgriežas pie pamatiem. Kas ir Dievs un kas esi tu? Dievs nav cilvēks, kas melo.

Dieva Gars tev tiks dots tik daudz, cik daudz tu godā Dievu, Viņa Vārdu. Tu nespēj neko darīt Dievam bez Viņa Gara. Dieva Gars apgaismo Vārdu. Bez Gara Vārds būs nedzīvs. Vārds atjauno mūsu prātu un Gars atjauno mūsu spēku. Tas, kas ir no augšas valda pār visiem. Viņš ir lēnīgs, mierpilns, pazemīgs un brīvs no visām nešķīstām lietām, kas valda šajā pasaulē.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

MĪLI VISUS; UZTICIES TIKAI DIEVAM!

Laimīgu jauno gadu! Pasaki savam tuvākajām: “Šajā jaunajā 2020. gadā vērs savas acis uz Dievu, nevis uz lietām, ko Viņš lieto....

SIEVIETE SAŅEM ATBRĪVOŠANU NO VECAS SIEVIETES GARA

Natālijas Montongas kundzei, mocības, ko sutīja tumsas pārstāvji, izpaudās uzmācīgu sapņu formā, kuros viņa bieži redzēja vecas sievietes, bieži vien ar...

PAZŪD VĒŽA AUDZĒJI PĒC “RĪTA” ŪDENS LIETOŠANAS

“Man bija hroniskas galvassāpes, kas, man likās, bija manas smagās darba slodzes rezultāts,” šodien teica savā liecībā Ernests Fumadors. Tad viņa māsa...

IZGAISIS DAUDZUS GADUS ILGS REIMATOĪDAIS ARTRĪTS

Vairākus gadus Vinetas Lagueres kundze bija cietusi no reimatoīdā artrīta problēmas. Šis briesmīgais stāvoklis ietekmēja ne tikai ceļgalus, bet arī plecus...

Recent Comments