0.2 C
Rīga
otrdien, marts 31, 2020
Mājas Liecības DIVI SĀPJU GADI IZGAISUŠI VIENĀ MIRKLĪ

DIVI SĀPJU GADI IZGAISUŠI VIENĀ MIRKLĪ

SCOAN 15/12/2019

Divus gadus kundzei no Ganas Henrietai Malmai bija nopietnas grūtības staigāt deģeneratīvās disku slimības un mugurkaula kanāla sašaurinājuma jeb spinālās stinozes dēļ – stāvoklis, kas neļāva 37 gadus vecajai sievietei koncentrēties uz savu darbu un studijām.

DIEVAM NAV NEATRISINĀMU PROBLĒMU

Par spīti tam, ka Henrieta pastāvīgi lietoja zāles, viņa nekad nejuta nekādu atvieglojumu, jo viņas stāvoklis ne tikai radīja sāpes visā ķermenī, bet arī neļāva saturēt urīnu. Pagājušajā svētdienā, tērpusies jostasvietas korsetē, Henrieta sēdēja Dieva kalpa Pravieša Racīna priekšā, kurš lūdza par viņu varenajā Jēzus Kristus vārdā. Pēc brīža viņa piecēlās un sāka staigāt Dievam par godu.

Šodien viņa atgriezās baznīcā, lai demonstrētu savu perfekto dziedināšanu un pagodinātu Dieva vārdu. Tagad viņa vairs nelieto jostasvietas korseti. “Dievam nav neatrisināmu problēmu,” viņa ieteica cilvēkiem.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments