0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Sprediķi Kriss LAI TAVA SIRDSAPZIŅA IR TAVAS DZĪVES VADĪTĀJA

LAI TAVA SIRDSAPZIŅA IR TAVAS DZĪVES VADĪTĀJA

Dievs ar mums. Šodien vēlos parunāt par ļoti sensitīvu tematu. Bieži tas ir pārprasts temats, bet ļoti svarīgs. Pirmā vieta, kur tev vajadzētu gūt panākums ir tava garīgā dzīve. Mums ir atlikušas divas nedēļas līdz jaunajam gadam un labākais veids kā sagatavoties jaunajam gadam ir parūpējoties par mūsu attiecībām ar Dievu.

Mēs dzīvojam nepilnīgā pasaulē, kur neviens cilvēks nav perfekts.

Nav neviena, kas saprot, neviena, kas meklē Dievu. Visi ir novirzījušies, visi kopā kļuvuši nelietīgi. Nav neviena, kas dara labu, it neviena.

ROMIEŠIEM‬ ‭3:11-12‬

Nav tāda perfekta cilvēka. Visi pieļauj kļūdas, pat Dieva bērni. Kad Dieva bērni kļūdas, viņu sirds ir uztraukta,jo Tā nav viņu griba darīt sliktu. Neticīgos nepareizas rīcības pat iepriecina. Mums ticīgajiem mūsu sirdsapziņa nedos mieru, kamēr neiegūsim piedošanu.

Jo manas vainas aug pāri manai galvai, to smagums iet pāri maniem spēkiem. ‭‭

PSALMI ‭38:5‬

Tāda ir Dieva bērna uztvere. Jā, mēs pieļaujam kļūdas, bet mūsu sirds ir par to uztraukta. Svētais Gars rom9:1 Mūsu sirdsapziņa ir instruments, ko Sv. Gars izmanto, lai vadītu mūsu dvēseles.

Apžēlojies par mani, ak, Dievs, Savā žēlastībā, izdzēs manus pārkāpumus Savā lielajā apžēlošanā!

Psalmi 51:3

Bieži kad esam lūgšanas vienatnē, un neviens nezin mūsu pārkāpumus un kad mēs sev jautājam, “kāpēc es tā darīju?” – tad tā ir mūsu sirdsapziņa. Bet ņem vērā vienu lietu: Sv. Gars tev ieteiks, nevis tevi spiedīs kaut ko darīt. Vai tu atvēries vai noslēgsies? Vai tu atzīsies vai noliegsi?

Kad tu pieļauj kļūdu, kā tu reaģē? Tava reakcija nosaka tavu nākotni.

Pārkāpumu slēpšana ir bīstama. Varbūt tu vari kaut ko noslēpt fiziski, bet ne garīgi. Pārkāpumu slēpšana sniedz īslaicīgu ieguvumu, bet ilgtermiņā – bojājumu garīgajai dzīvei.

Kas noliedz savu ļauno darbu, tam tas neizdodas, bet, kas tajā atzīstas un turpmāk tā vairs nedara, tas izpelnīsies žēlastību.

SALAMANA PAMĀCĪBAS‬ ‭28:13‬
Kriss SCOAN 15/12/2019

Tas, ko gudrais vīrs saka ir šis: Ja tu slēp savas kļūdas, tu nevari garīgi augt. Tavā dzīvē nebūs garīgs progress. Tā kā tu centies noslēpt kļūdas, tā darot, tu pieļauj vēl vairāk kļūdas.

Sviestmaizes situācija

Iztēlosimies situāciju: tev bija gara darba diena, un tu esi izsalcis. Ofisā nav neviena un skapītī tu atrodi sviestmaizi. Rodas kārdinājums: “Varbūt neviens neredzēs, ja es to apēdīšu.” Tu to apēd un izliecies, it kā nekas nebūtu noticis. Kā kristietim, šajā brīdī sirdsapziņa sāks tevi mocīt. Pēkšņi ienāk ofisā kolēģis un meklē pēc sviestmaizes. Tev ir divas izvēles: atvainoties vai noslēpt patiesību un uzsākt melu ceļu. Ko Tu esi izdarījis? Lai noslēptu zādzību, tu esi sācis melot. Pēc tam no meliem uz nepatiesu apvainošanu, utt. Un tā sviestmaizes dēļ tavs grēks ir uzaudzis ka kalns starp tevi un Dievu. Jā, varbūt miesīgi tu esi ticis cauri sveikā, bet ne garīgi.

Grēks ir garīga lieta. Nekāda cilvēciskā gudrība vai intelekts spēj radīt grēka pretpoti. No grēka var tikt vaļā tikai caur nožēlu. Vai atceries stāstu par Dāvidu un Batsebu? Beigu beigās Dāvids nogalināja Batsebas vīru, lai tikai noslēptu savu laulības pārkāpšanas grēku.

Tu vari censties tikt vaļā no smaguma iekšienē, bēgt no realitātes, ignorēt sirdsapziņu, bet, izdabājot sajūtām, tu tikai pieber ugunij vairāk ogles. Tam, kas slēpj savus noziegums, svētība paies secen.

Ļaujiet man uzdot šo jautājumu: vai tu progresē savā garīgajā dzīvē? Laiks iet uz priekšu. Ja atbilde ir nē, tad kaut kas ir tava priekšā, kas traucē. Tad tu neredzēsi nekādu citu augli, ka vienīgi vilšanos.

Visiem ir problēmas, bet tavs sirds stāvoklis nosaka, kā tu skaties uz problēmu – vai bailēs, vai ar mieru. Es vēlos, lai tu pārbaudi savu dzīvi. Tas, ko tu noslēp šodien, nāks atklātībā rīt. Lūk 12 nekas nav apslēpts, kas nenāktu gaisma.

Bet nekas nav apslēpts, kas netiks atklāts, un nekas nav nezināms, kas nenāks gaismā.

LŪKAS‬ ‭12:2‬

Lai sirdsapziņa ir tavas dzīves vadītāja. Dieva ļaudis, nobeidzot šo vēsti: kad tu pieļauj kļūdas – ieklausies sirdsapziņā. Neskrien prom no Dieva, bet skrien pie Viņa. Kristietis var pieļaut smagu kļūdu, bet Jēzus pieņem dvēseles, kuras nožēlo grēkus.

Tad tuvosimies patiesīgu sirdi pilnā ticībā, apslacīti savās sirdīs un atsvabināti no ļaunās apziņas un miesu nomazgājuši ar tīru ūdeni. Turēsimies nešaubīgi pie cerības apliecināšanas, jo uzticams ir Tas, kas apsolījis.

EBREJIEM 10:22-23

Lai Dievs svētī savu Vārdu iekš mūsu sirdīm! Āmen!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments