0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Sprediķi TB Džošua PIEDOD MUMS, KĀ MĒS PIEDODAM

PIEDOD MUMS, KĀ MĒS PIEDODAM

Dvēseles izmeklējošā vēstījumā Pravietis T.B. Džošua sludināja: “Interesanti, cik daudz kristiešu gribētu, lai Dievs viņiem piedod proporcionāli tam, kā viņi ir piedevuši tiem, kas viņus ir aizvainojuši.”

un piedodi mums mūsu grēkus, jo arī mēs piedodam katram, kas mums ir parādā

LŪKAS 11:4
T.B. Džošua SCOAN 16/12/2019

Tas, kā tu piedod citiem – tāpat tev tiks piedots. Tas, kā Tu palīdzi citiem – tāpat tev tiks sniegta palīdzība. Tas, kā uzlabo citu dzīves – tāpat Tava dzīve tiks uzlabota. Tas, kā tu rūpējies par citiem – tāpat par tevi rūpēsies.

Kad tev tiek piedots, nāk palīdzība, rūpes, restaurācija, mīlestība.

Kā tu attiecināsi šo vēsti pret saviem līdzcilvēkiem? Atceries, ko Jēzus teica Mat. 25:40,45: visu, ko tu dari savam līdzcilvēkam, to tu dari Dievam.

ko jūs esat darījuši vienam no šiem Maniem vismazākajiem brāļiem, to jūs esat Man darījuši.
‭‭Mateja‬ ‭25:40

MATEJA 25:40
SCOAN 16/12/2019

Tavs tuvākais var būt kāds, kas ar tevi nedala to pašu ticību. To, ko tu nodari savam tuvākajam, to tu dari Dievam. Mīlestība, ko tu dod savam tuvākajam, to tu dod Dievam.


Lūgšana

Tēvs, stiprini mani mīlestības ceļā. Stiprini mani uzticības ceļā. Stiprini mani paklausības ceļā. Stiprini mani pazemības ceļā. Stiprini mani, Jēzus vārdā!

T.B. Džošua lūdz par skatītājiem visā pasaulē

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments