0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības ATBRĪVOTA NO DĪVAINAS PŪDERA ĒŠANAS ATKARĪBAS

ATBRĪVOTA NO DĪVAINAS PŪDERA ĒŠANAS ATKARĪBAS

Lielākajai daļai cilvēku tas varētu šķist dīvaini, bet pūdera ēšana bija ierasta dzīvesveids Grieķijā dzīvojošai nigērietei kundzei Džeinai Olai Prešesai. Par spīti atkarībai, kas bija izraisījusi olnīcu cistas un apturējusi menstruācijas, Džeina turpināja savu atkarību, kas bija radusies vienā karstā pēcpusdienā, kad kāda balss mudināja viņu nogaršot ādas pūderi.

10 gadus viņa cieta no šīs atkarības, kas viņai radīja vairākas citas problēmas, tostarp galvassāpes un locītavu sāpes. Nespēdama sev palīdzēt, viņa skrēja pie Dieva. Viņa saņēma lūgšanas Jēzus Kristus varenajā vārdā. Pravietis Kriss pasludināja, ka viņa ir pilnībā brīva no atkarības.

Šodien Džeina apstiprināja pilnīgu brīvību no pūdera ēšanas atkarības. Viņa ieteica cilvēkiem skriet pie Dieva, lai atbrīvotos no jebkādas vainas viņu dzīvēs.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments