2.9 C
Riga
ceturtdien, janvāris 23, 2020
Mājas Liecības PĒC VARDARBĪGA DĒMONA IZDZĪŠANAS NOSLĒGTA SVĒTA LAULĪBA

PĒC VARDARBĪGA DĒMONA IZDZĪŠANAS NOSLĒGTA SVĒTA LAULĪBA

Makhubu kungs daudzus gadus bija cietis no ļauniem gariem. Viņš stāstīja, kā gari lika viņam kauties, lietot narkotikas, ielauzties mājās un kā rezultātā viņš bieži ticis arestēts un aizturēts. Gars arī lika viņam ienīst savu 30. gadus veco dzīves partneri, par spīti tam, ka viņa ir bērnu māte, un redzēt viņu kā ienaidnieku.

Velns ir melis

Ļaunais gars pat bija liedzis pārim apprecēties. Šausmīga dusmu gara pārņemts, viņš bieži nežēlīgi piekāva savu dzīves partneri. Vienu reizi, kamēr viņa bija stāvoklī, viņš viņu tā piekāva, ka viņai sākās priekšlaicīgas dzemdības, ārstam bija jāizņem bērns ārā no dzemdes, lai glābtu tā dzīvību.

Citā reizē viņš aizveda viņu mežā un piekāva, mēģinādams viņu nogalināt, bet kāda balss pavēlēja viņam apstāties. Kad tas notika, viņā atgriezās skaidrs prāts un viņš saprata savu rīcību. Šajā brīdī Makhubu kungs saprata, ka šī problēma nav parasta un ka viņam ir vajadzīga neparasta Dieva palīdzība, lai atjaunotu savu dzīvi un laulību.

Viņa partnere bija dedzīga Emmanuela TV skatītāja, un viņas spēcīgā lūgšanu dzīve bija tas, kas deva spēku palikt šajās vardarbīgajām attiecībās. Viņa drīz vien pierunāja, lai viņš atnāk uz SCOAN baznīcu, un, par pārsteigumu, viņš piekrita. Dievkalpojuma laikā Praviete Jinka uzlika viņam roku, un ļaunais naida gars izpaudās un tika izdzīts; viņš saņēma savu brīvību tajā pašā brīdī!

Viņa partnere Kerolaina Malete apstiprināja skarbās situācijas, ko viņa bija pārdzīvojusi pirms viņa atbrīvošanas, un pateicās Dievam par jauno vīru, ko Dievs viņai bija devis. Viņa visiem deva padomu, ka satāns ir visas vardarbības cēlonis un ka vīriem un sievām jālūdz vienam par otru. Makhubu kungs ieteica visiem skriet pie Jēzu, lai iegūtu ilgstošu izglābšanos.

Aizkustinošā pagriezienā Makhubu kungs izvilka laulības gredzenus un uzlika uz sievas pirksta. Starodana aiz prieka, Kerolaina kliedza: “Velns ir melis!” Patiesi Jēzus ir uzvarējis mūsu dēļ!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

MĪLI VISUS; UZTICIES TIKAI DIEVAM!

Laimīgu jauno gadu! Pasaki savam tuvākajām: “Šajā jaunajā 2020. gadā vērs savas acis uz Dievu, nevis uz lietām, ko Viņš lieto....

SIEVIETE SAŅEM ATBRĪVOŠANU NO VECAS SIEVIETES GARA

Natālijas Montongas kundzei, mocības, ko sutīja tumsas pārstāvji, izpaudās uzmācīgu sapņu formā, kuros viņa bieži redzēja vecas sievietes, bieži vien ar...

PAZŪD VĒŽA AUDZĒJI PĒC “RĪTA” ŪDENS LIETOŠANAS

“Man bija hroniskas galvassāpes, kas, man likās, bija manas smagās darba slodzes rezultāts,” šodien teica savā liecībā Ernests Fumadors. Tad viņa māsa...

IZGAISIS DAUDZUS GADUS ILGS REIMATOĪDAIS ARTRĪTS

Vairākus gadus Vinetas Lagueres kundze bija cietusi no reimatoīdā artrīta problēmas. Šis briesmīgais stāvoklis ietekmēja ne tikai ceļgalus, bet arī plecus...

Recent Comments