0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības PĒC VARDARBĪGA DĒMONA IZDZĪŠANAS NOSLĒGTA SVĒTA LAULĪBA

PĒC VARDARBĪGA DĒMONA IZDZĪŠANAS NOSLĒGTA SVĒTA LAULĪBA

Makhubu kungs daudzus gadus bija cietis no ļauniem gariem. Viņš stāstīja, kā gari lika viņam kauties, lietot narkotikas, ielauzties mājās un kā rezultātā viņš bieži ticis arestēts un aizturēts. Gars arī lika viņam ienīst savu 30. gadus veco dzīves partneri, par spīti tam, ka viņa ir bērnu māte, un redzēt viņu kā ienaidnieku.

Velns ir melis

Ļaunais gars pat bija liedzis pārim apprecēties. Šausmīga dusmu gara pārņemts, viņš bieži nežēlīgi piekāva savu dzīves partneri. Vienu reizi, kamēr viņa bija stāvoklī, viņš viņu tā piekāva, ka viņai sākās priekšlaicīgas dzemdības, ārstam bija jāizņem bērns ārā no dzemdes, lai glābtu tā dzīvību.

Citā reizē viņš aizveda viņu mežā un piekāva, mēģinādams viņu nogalināt, bet kāda balss pavēlēja viņam apstāties. Kad tas notika, viņā atgriezās skaidrs prāts un viņš saprata savu rīcību. Šajā brīdī Makhubu kungs saprata, ka šī problēma nav parasta un ka viņam ir vajadzīga neparasta Dieva palīdzība, lai atjaunotu savu dzīvi un laulību.

Viņa partnere bija dedzīga Emmanuela TV skatītāja, un viņas spēcīgā lūgšanu dzīve bija tas, kas deva spēku palikt šajās vardarbīgajām attiecībās. Viņa drīz vien pierunāja, lai viņš atnāk uz SCOAN baznīcu, un, par pārsteigumu, viņš piekrita. Dievkalpojuma laikā Praviete Jinka uzlika viņam roku, un ļaunais naida gars izpaudās un tika izdzīts; viņš saņēma savu brīvību tajā pašā brīdī!

Viņa partnere Kerolaina Malete apstiprināja skarbās situācijas, ko viņa bija pārdzīvojusi pirms viņa atbrīvošanas, un pateicās Dievam par jauno vīru, ko Dievs viņai bija devis. Viņa visiem deva padomu, ka satāns ir visas vardarbības cēlonis un ka vīriem un sievām jālūdz vienam par otru. Makhubu kungs ieteica visiem skriet pie Jēzu, lai iegūtu ilgstošu izglābšanos.

Aizkustinošā pagriezienā Makhubu kungs izvilka laulības gredzenus un uzlika uz sievas pirksta. Starodana aiz prieka, Kerolaina kliedza: “Velns ir melis!” Patiesi Jēzus ir uzvarējis mūsu dēļ!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments