0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības ATBRĪVOTA NO GULTAS SLAPINĀŠANAS VAŽĀM

ATBRĪVOTA NO GULTAS SLAPINĀŠANAS VAŽĀM

SCOAN 15/12/2019

Pagājušās nedēļas SCOAN dievkalpojumā, liellūgšanu laikā, Džoja Okoha saņēma dievišķu pravietojuma vārdu no Dieva vīra. Viņš paziņoja, ka kāda lēdija čurā gultā vīra mājā un ka tas sagraušot viņas laulību. Izdzirdējusi šo pravietojumu, Džoja saprata, ka tas attiecas uz viņu, un, sirds dziļumos nolemdama padoties Dievam, steidzās apstiprināt pravietojumu, lūgdama glābiņu un dievišķu restaurāciju.

Šodien Džoja sniedza liecību par Dieva labestību viņas dzīvē, liecinot, kā Dievs ir pārtraucis čurāšanu gultā un atjaunojis viņas zaudēto pašcieņu. Pirmkārt, viņa stāstīja, ka gultas slapināšanas problēma ir radījusi lielu depresiju viņas dzīvē, neļaujot viņai pilnvērtīgi darboties.

Viņa stāstīja, kā tas sākās bērnībā un kā tas lika viņai izolēties, un būt apkaunotai, it īpaši, ja saskārās ar šo problēmu, esot pie draugiem vai mājās pie radiniekiem. Situācija bija tik smaga, ka tante viņai lika veikt rituālu, lai apturētu gultas slapināšanu, bet viņa atteicās.

Laulībām esot uz iznīcības robežas, Džoja bija gandrīz zaudējusi cerības. Kādā liktenīgā dienā, skatoties Emmanuel TV, viņa saprata, ka jāmeklē atbrīvošanu Dieva priekšā, un tā viņa ieradās un saņēma savu glābšanu.

Tagad viņa ar līksmu sirdi teica, ka ir izglābta, guļ labi un vairs nečurā gultā. Viņa ieteica visiem nekad nezaudēt cerību un vienmēr nākt pie Dieva ar lūgšanām.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments