4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības DIEVIŠĶA ATKLĀSME “DZĪVĀ ŪDENS“ DIEVKALPOJUMA LAIKĀ

DIEVIŠĶA ATKLĀSME “DZĪVĀ ŪDENS“ DIEVKALPOJUMA LAIKĀ

Pagājušajā pirmdienā SCOAN “Dzīvā ūdens” dievkalpojums, kā parasti, bija iespaidīgs, un cilvēku brūzmas kāpā pa lūgšanu kalnā, lai no Jēzus Kristus saņemtu to, ko Viņš ir sagatavojis. Ar smagu sirdi Lūsija Tembo no Angolas kāpa SCOAN lūgšanu kalnā. Viņa reti lasīja Bībeli, ja neskaita brīžus, kad viņai rādījās murgi. Pēdējā laikā viņa bija pārdzīvojusi tik daudz izaicinājumu, ka bija aizklīdusi vēl tālāk prom no Dieva.

Viņa sacīja, ka viņas draudzene, kura bija skatījusies Emmanuel TV jau ilgu laiku, piespieda viņu apmeklēt “SCOAN” baznīcu. Pats svarīgākais bija tas, ka par ceļojumu uz Nigēriju viņai nebija jāmaksā. Kaut arī viņa bija ar mieru kopā ar draudzeni apmeklēt SCOAN, viņas sirdī joprojām jautās šaubas par to, vai esot SCOAN baznīcā viņas lūgšanas taptu uzklausītas.

Dievkalpojuma laikā, kad Lūsija kāpa lejup no Kalna, viņa pēkšņi ieraudzīja staltu un milzīgu vīrieti, kas staroja no godības, likdams viņai visiem pateikt, lai viņi tic pravieša T.B. Džošua Dievam. Viņa teica, ka viņu pārņēma tik liela bijība, ka tik tikko varēja pretoties šim norādījumam. Viņa teica, ka kopš tā laika viņas dzīve ir izmainījusies, un tagad viņa ir vairāk pārliecināta par Jēzus Kristus spēku.

Viņa ieteica visiem vienmēr ticēt Jēzum Kristum un Viņa spēkam, kas var glābt.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments