0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības PĒC PRAVIETOJUMA IZGAIST ASIŅOŠANA UN HEMOROĪDI

PĒC PRAVIETOJUMA IZGAIST ASIŅOŠANA UN HEMOROĪDI

“Tur ir kāda dāma — man runājot, šajā brīdī Tu asiņo.” Tie bija pravietojuma vārdi Činve Eheli kundzei pagājušajā nedēļā, kamēr Pravietis TB Džošua kalpoja SCOAN dievkalpojuma laikā.

Es vairs neasiņoju

Dienvidāfrikā dzīvojošā nigēriete šodien ieradās baznīcā, lai liecinātu par Dieva dziedināšanu pēc pravietojuma. Viņa teica, ka ar šo problēmu saskārusies jau divarpus gadus un ka viņai noja jālieto zāles, lai mazinātu dzelzs deficītu nemitīgā asins zuduma dēļ.

Viņa sacīja, ka viņu iedrošinājusi vīra dziedināšana no prostatas vēža, kad viņi bojā apmeklējuši SCOAN pagājušogad. Kādā brīdī Činve sāka ēst zemi – kāre, kas izveidojās no dzelzs trūkuma dēļ. Tas izraisīja hemoroīdus.

Viņa vienmēr bija nogurusi un nespēja veikt savus pienākumus, pat ne kā sieva pret vīru, jo viņa nemitīgi asiņoja no ānusa un privātās zonas. Tomēr pēc pravietojuma Činve devās uz tualeti, un viņu pavadīja baznīcas sieviešu pārstāves. Tur viņi atklāja, ka asiņošana ir apstājusies – slava Dievam.

Izsakot pateicību Dievam, Činve sacīja, ka lidojot uz Nigēriju no Dienvidāfrikas, viņai laiku pa laikam nācies mainīt savus biksīšu ieliknīšus. “Es vairs neasiņoju,” viņa paziņoja baznīcai. Viņa ieteica cilvēkiem vispirms ielikt Dievu pirmajā vietā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments