0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības DRAMATISKA DZIEDINĀŠANA NO INDES ĶERMENĪ

DRAMATISKA DZIEDINĀŠANA NO INDES ĶERMENĪ

SCOAN 15/12/2019

Viņš bija kā staigājošs līķis. Mistera Oluvagbengas ķermeni plosīja nāvējoša inde. Viņa āda lobījās un atgādināja purpurkrāsu; viņš izskatījās kā gāzes sprādziena upuris. No viņa ķermeņa izstaroja nepanesama karstums, līdz ar to viņš nespēja ne ēst, ne neko darīt. Viņš bija iežogots istabā, nespēdams ne paēst, ne uzvilkt drēbes, lai izietu ārā, jo no viņa ķermeņa plūda nepatīkama smaka.

Ārsti paziņoja, ka pūstošajai ādai nav risinājuma, un inde bija pat ieēdusies viņa privātajā zonā, padarot to tikko atpazīstamu. No tā brīža viņš tika vests pie daudziem burvjiem, dziedniekiem, lai rastu risinājumu, bet viņa stāvoklis tikai pasliktinājās. Izmisīgā mēģinājumā glābt brāli, nelaimīgie ģimenes locekļi viņu saģērba bokseršortos un aizveda pie Dieva uz SCOAN baznīcu.

Pirms divdesmit diviem gadiem šī aina bija elpu aizraujoša, kad Oluwagbenga stāvēja kails un briesmīgās sāpēs pūļa priekšā pie SCOAN baznīcas. Pravietis T.B. Džošua lūdzās, lai Dievs viņu noskalotu ar Jēzus asinīm, un nekavējoties slimības lāsts tika aizskalots prom.

Neizturamais karstums un mokošās sāpes viņu atstāja. Pēc četrām dienām viņš atgriezās, lai pateiktos Dievam par savas ādas atjaunošanu. Šodien “SCOAN” draudze ar prieku sveica Oluvagbenga kungu, kurš lepni stādījās priekšā ar saviem trim skaistajiem bērniem, lai pateiktos Dievam par visu, ko Viņš ir paveicis viņa labā.

Atceroties brīnumu, Oluvagbenga kungs pastāstīja, kā Dievs viņu izrāvis no nāves dzīvībā, pateicoties pravieša T.B. Džošua lūgšanām, pavēlēsams Jēzus Vārdā slimībai iziet, tādejādi dodot viņam pilnīgi jaunu ādu.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments