0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības BRĪVA NO DĒMONISKAS BURVĪBAS SĀPĒM

BRĪVA NO DĒMONISKAS BURVĪBAS SĀPĒM

SCOAN 22/12/2019

Tu kaut ko paņēmi un noriji, — burvestību… Un Tavā rīklē ir sūrstošās sāpes, Tu spĻauj asinis.

Tāds bija pareģojums kundzei Meibelai Agjei no Gambijas, kura nekavējoties iznācā priekšā, lai detalizēti apstiprinātu pravietojumu. Lūdzot par Meibelu pagājušajā svētdienā, Dieva kalps TB Džošua apstiprināja, ka viņa ir dziedināta un ka viņa var iet ticībā. Tajā pašā brīdī viņa atklāja, ka jūtas labāk.

Savā liecībā šodien Meibela sacīja, ka viņa ir norijusi burvestību(apburtu vielu) ar medu un ka viņa devusies apciemot kādu pūšļotāju sakarā ar savām laulības likstām, kas arī bija minēts pravietojumā. Meibela teica, ka viņai ir divi bērni no vīrieša, kurš viņai nav atklājis, ka ir precējies.

Runājot par izmaiņām pēc lūgšanām, Meibela teica, ka tagad viņa ir pietiekami vesela, lai atgrieztos savā darbā kā skolotāja. Viņa arī sacīja, ka tagad ir izbeigusi iepriekšējās attiecībās.

“Ejiet pie Jēzu, nevis pie dziedniekiem, lai kādas būtu jūsu problēmas,” Meibela ieteica cilvēkiem.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments