2.9 C
Riga
ceturtdien, janvāris 23, 2020
Mājas Sprediķi TB Džošua MĪLESTIBA MEKLĒ TOS, KAM VAJADZĪGA PALĪDZĪBA

MĪLESTIBA MEKLĒ TOS, KAM VAJADZĪGA PALĪDZĪBA

SCOAN 22/12/2019

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu! Gaisā virmo Ziemassvētki; to var just.

Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība, šās trīs; bet lielākā no tām ir mīlestība.

1.KOR. 13:13

Bībele saka, ka bez ticības Dievam nevar patikt, bet ticību darbina kāds spēks. Tā ir mīlestība. Ja mīlestība ir lielākā, tad tas nozīmē, ka ticība nedarbojas bez mīlestības.

KAS IR MĪLESTĪBA

Kas ir mīlestība? Mīlestība meklē tos, kam vajadzīga palīdzība, tos kas ir slimi, tos kas ir vientuļi, slimi, neglābti.

Kad es runāju mīlestībā, tad Dievs runā. Kad es eju mīlestībā un ticībā,tad Dievs iet. Kad es apsēžos mīlestībā un ticībā, tad Dievs apsēžas.

Mūsu dzīves tiek novērtētas pēc mūsu mīlestības pret Dievu. Mīli savu tuvāko kā sevi pašu. Tavs tuvākais var būt tavs ienaidnieks – kāds, kas nestāv tajā pašā ticībā. Ja tu to nesāksi darīt, tad tavā dzīvē nebūs nekāda jauna sākuma .

ĻAUNUMA PRETINDE

Ļaunums šodien ir mums visapkārt. Diemžēl, ļaunais iet vairumā un labestība mazumā. Bet kad tu liec mīlestībai darboties tavā dzīve, darbā, mājās, attiecībās, tad ļaunums tiek izskausts. Ļaunais necieš mīlestību.

Ja tavi brāļi un māsas cenšas tev nodarīt pāri, tad lūdz par mīlestību viņos.

KRISTIEŠA ATPAZĪŠANAS ZĪME

Ja tev rodas jautājums: “Vai es esmu kristietis?”, tad bībele saka, ka mēs to varam uzzināt. Kā? – Pēc mūsu mīlestības pret Dievu. Spried par savu dzīvi pēc savas mīlestības pret Dievu un tas, ko tu dari tuvākajam, ir tas, ko to tu dari Dievam.

Dod tuvākajam to, kas ir tev svarīgs – kaut kas tāds, no kā tava dzīve atkarīga.

Nav iespējams dzivot neitrālu dzīvi. Vai nu tu dzīvo Dievam, vai sātanam. Ko tu dari tuvākajam, to tu dari Dievam. Mīlestība nešķiro kristiešus no musulmaņiem. Mīlestība meklē tos, kam vajadzīga palīdzība un tas var būt arī tavs ienaidnieks.

Vai tu esi dzīvojis izcilu dzīvi? Bet tu esi pelnījis izcilu dzīvi. Vai tu esi līdz šim palīdzējis saviem līdzcilvēkiem mīlestībā?

ATTIEKSME IR VISS

Veids kā tu dod dāvanas un palīdzi citiem ir ļoti svarīgs. Tavs tuvākais ir “Dievs”, jo visu, ko tu dari līdzcilvēkiem, to tu dari Dievam.

Vēl nav par vēlu mainīt dzīvi. Negaidi, kad kāds tev piezvanīs un lūgs palīdzību. Mīlestība meklē tos, kam vajadzīga palīdzība.

Kā zināt kam sniegt palīdzību? Viss sākas ar mazumiņu. Kad Jēzus redzēs tavu degsmi došanā, tad Viņš tevi piepildīs ar Savu Garu un uzrādīs īstos cilvēkus. Bet vispirms tev ir jāsāk to darīt pašam.

Līdzīgi kā ar smēķētāju, kurš grib atmest slikto ieradumu: no sākuma pārtraucot smēķēšanu, radīsies vēl lielāka kāre smēķēt, bet Dievs uzreiz nepalīdzēs, jo Viņš grib redzēt tavu patieso vēlēšanos tikt vaļā no atkarības.

Līdzīgi notikumā, kad Pēteris staigāja pa ūdens virsu, Jēzus teica Pēterim, lai viņš pats sper pirmo soli, un kad Pēteris sāka grimt, Jēzus redzēja Pētera patieso vēlēšanos Viņam sekot – tajā brīdī Jēzus sniedza savu palīdzību.

NEATLAIDĪBA

Dievs grib, lai tu novērtē attiecības ar viņu, un kā tu vari tās novērtēt, nesaprotot, ka bez viņa tu neko nespēj? Ja Dievs tev palīdzēs uzreiz, tad visdrīzāk tu nenovērtēsi šīs attiecības. Cilvēks, kas lūdzis dziedināšanu ilgu laiku, novērtēs to vairāk.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

MĪLI VISUS; UZTICIES TIKAI DIEVAM!

Laimīgu jauno gadu! Pasaki savam tuvākajām: “Šajā jaunajā 2020. gadā vērs savas acis uz Dievu, nevis uz lietām, ko Viņš lieto....

SIEVIETE SAŅEM ATBRĪVOŠANU NO VECAS SIEVIETES GARA

Natālijas Montongas kundzei, mocības, ko sutīja tumsas pārstāvji, izpaudās uzmācīgu sapņu formā, kuros viņa bieži redzēja vecas sievietes, bieži vien ar...

PAZŪD VĒŽA AUDZĒJI PĒC “RĪTA” ŪDENS LIETOŠANAS

“Man bija hroniskas galvassāpes, kas, man likās, bija manas smagās darba slodzes rezultāts,” šodien teica savā liecībā Ernests Fumadors. Tad viņa māsa...

IZGAISIS DAUDZUS GADUS ILGS REIMATOĪDAIS ARTRĪTS

Vairākus gadus Vinetas Lagueres kundze bija cietusi no reimatoīdā artrīta problēmas. Šis briesmīgais stāvoklis ietekmēja ne tikai ceļgalus, bet arī plecus...

Recent Comments