0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības NEAUGLĪBA KĻŪST PAR PAGĀTNI: JAUNIE VECĀKI PRIEKA PILNI

NEAUGLĪBA KĻŪST PAR PAGĀTNI: JAUNIE VECĀKI PRIEKA PILNI

Hepineses Činveokes kundze sveica draudzi, izsaucoties: “Emmanuel!”, uz ko draudze atbildēja tikpat saviļņojoši: “Dievs ir ar mums!”

Apmeklējot SCOAN, liellūgšanu laikā viņa sāka just diskomfortu vēderā zonā, un tad sajuta, ka viņā kaut kas pārplīst. Viņa nevienam nezinot aizsteidzās uz tualeti, lai atrastu asins traipus. Atgriežoties baznīcas zālē, Pravietis T.B. Džošua pravietoja par tieši tādu situācija, kas atbilda viņas, par kuru neviens cits neko nezina. TB Džošua uzrādīja vietu, kur viņa sēdējua, un pieminēja to, kas ar viņu tikko noticis tualetē. Pārsteigta viņa devās uz priekšu, lai apstiprinātu pravietojumu. Pēc pravietojuma viņa devās mājās, lai satiktu savu vīru (kā sieva ar vīru), un viņa beidzot kļuva grūta.

Činveokes kundze bija atbraukusi uz SCOAN ar neauglības problēmu, ko izraisīja aizsprosto to olvadi. Viņa teica: “Kā jauna sieviete pēc manas laulības vienmēr raudāju un jautāju sev, vai man nekad nebūs bērnu”. Gadiem ejot, šī problēma sāka viņu padarīt nedrošu, kā arī lika viņai ieslīgt depresijā. SCOAN baznīca bija viņas vienīgā cerība.

Kad viņa pastāstīja vīram par grūtniecību, viņš bija pacilāts. Abi devušies uz slimnīcu, un ārsts apstiprinājis grūtniecību.

Pēc dažiem mēnešiem viņa šodien ieradās, lai pateiktos Dievam par sava mazulīša piedzimšanu. Misters Pāvils Činveoke, viņas vīrs, apstiprināja savas sievas liecību un pateicās Dievam par brīnumaino iejaukšanos viņu ģimenē. Viņš staroja priekā un lepnumā, turēdams rokās savu pirmo dēlu.

Jaunā māmiņa Činveokes kundze ieteica visiem uzticēties Dievam, kā arī viņa pateicās Dievam par Pravieša T.B. Džošua iejaukšanos ģimenes dzīvē.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments