2.9 C
Riga
ceturtdien, janvāris 23, 2020
Mājas Liecības NEAUGLĪBA KĻŪST PAR PAGĀTNI: JAUNIE VECĀKI PRIEKA PILNI

NEAUGLĪBA KĻŪST PAR PAGĀTNI: JAUNIE VECĀKI PRIEKA PILNI

Hepineses Činveokes kundze sveica draudzi, izsaucoties: “Emmanuel!”, uz ko draudze atbildēja tikpat saviļņojoši: “Dievs ir ar mums!”

Apmeklējot SCOAN, liellūgšanu laikā viņa sāka just diskomfortu vēderā zonā, un tad sajuta, ka viņā kaut kas pārplīst. Viņa nevienam nezinot aizsteidzās uz tualeti, lai atrastu asins traipus. Atgriežoties baznīcas zālē, Pravietis T.B. Džošua pravietoja par tieši tādu situācija, kas atbilda viņas, par kuru neviens cits neko nezina. TB Džošua uzrādīja vietu, kur viņa sēdējua, un pieminēja to, kas ar viņu tikko noticis tualetē. Pārsteigta viņa devās uz priekšu, lai apstiprinātu pravietojumu. Pēc pravietojuma viņa devās mājās, lai satiktu savu vīru (kā sieva ar vīru), un viņa beidzot kļuva grūta.

Činveokes kundze bija atbraukusi uz SCOAN ar neauglības problēmu, ko izraisīja aizsprosto to olvadi. Viņa teica: “Kā jauna sieviete pēc manas laulības vienmēr raudāju un jautāju sev, vai man nekad nebūs bērnu”. Gadiem ejot, šī problēma sāka viņu padarīt nedrošu, kā arī lika viņai ieslīgt depresijā. SCOAN baznīca bija viņas vienīgā cerība.

Kad viņa pastāstīja vīram par grūtniecību, viņš bija pacilāts. Abi devušies uz slimnīcu, un ārsts apstiprinājis grūtniecību.

Pēc dažiem mēnešiem viņa šodien ieradās, lai pateiktos Dievam par sava mazulīša piedzimšanu. Misters Pāvils Činveoke, viņas vīrs, apstiprināja savas sievas liecību un pateicās Dievam par brīnumaino iejaukšanos viņu ģimenē. Viņš staroja priekā un lepnumā, turēdams rokās savu pirmo dēlu.

Jaunā māmiņa Činveokes kundze ieteica visiem uzticēties Dievam, kā arī viņa pateicās Dievam par Pravieša T.B. Džošua iejaukšanos ģimenes dzīvē.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

MĪLI VISUS; UZTICIES TIKAI DIEVAM!

Laimīgu jauno gadu! Pasaki savam tuvākajām: “Šajā jaunajā 2020. gadā vērs savas acis uz Dievu, nevis uz lietām, ko Viņš lieto....

SIEVIETE SAŅEM ATBRĪVOŠANU NO VECAS SIEVIETES GARA

Natālijas Montongas kundzei, mocības, ko sutīja tumsas pārstāvji, izpaudās uzmācīgu sapņu formā, kuros viņa bieži redzēja vecas sievietes, bieži vien ar...

PAZŪD VĒŽA AUDZĒJI PĒC “RĪTA” ŪDENS LIETOŠANAS

“Man bija hroniskas galvassāpes, kas, man likās, bija manas smagās darba slodzes rezultāts,” šodien teica savā liecībā Ernests Fumadors. Tad viņa māsa...

IZGAISIS DAUDZUS GADUS ILGS REIMATOĪDAIS ARTRĪTS

Vairākus gadus Vinetas Lagueres kundze bija cietusi no reimatoīdā artrīta problēmas. Šis briesmīgais stāvoklis ietekmēja ne tikai ceļgalus, bet arī plecus...

Recent Comments