2.9 C
Riga
ceturtdien, janvāris 23, 2020
Mājas Liecības PRAVIETOJUMS IZGLĀBJ JAUNU MEITENI NO ĻAUNĀM BALSĪM

PRAVIETOJUMS IZGLĀBJ JAUNU MEITENI NO ĻAUNĀM BALSĪM

SCOAN 22/12/2019

Helēnas Omijies jaunkundze no Edo štata (Nigērijā) saņēma pravietojuma vārdus no TB Džošua par kādu lēdiju, kura dzirdēja balsis sakām, lai viņa dabū augu lapas burvestībām.

Šodien Helēna atgriezās baznīcā, lai liecinātu par to, kas atbilda pravietojumam. Viņa teica, ka tas viss sācies pagājušajā gadā, kad viņa viena pati stāvējusi pie krūma, kad pēkšņi kāds gars runājis ar viņu, lai viņa noplēstu dažas lapas sev apkārt, ar kurām sagatavot burvestības.

Kādu dienu Helēnai bija gadījums ar sievieti, kurai bija aizdomas, ka viņa dara kaut ko sliktu, un sieviete teica, ka ziņos par Helēnu tēvam. Pēc tam gars atkal uzrunāja Helēnu, lai viņa izgatavotu burvību, lai attiecīgā sieviete zaudētu atmiņu ikreiz, kad ieraudzīs Helēnas tēvu. Turklāt arī Helēnas vecākais brālis viņu aizvainoja, un tas pats ļaunais gars uzrunāja Helēnu viņu iznīcināt, bet, pirms viņa paspēja izteikt burvju vārdus, lai uzliktu brālim lāstu, brīnumainā kārtā ienāca tēvs un neļāva viņai īstenot šo ļauno plānu.

Pēc šī notikuma notika Helēnas tēvs nolēma aizvest viņu uz SCOAN baznīcu, lai izglābtu viņa meitu. Helēna un viņas ģimene pirmdien apmeklēja “Dzīvā ūdens dievkalpojumu”. Kad viņa pārradās mājās, viņai bija sapnis, kur viņa redzējusi sevi izvadam savādas vielas, un tā viņa apliecināja, ka ir pilnībā atbrīvota. Ja viņa nebūtu piedzīvojusi izglābšanos, viņa teica, tad varbūt vēlāk dzīvē būtu kļuvusi par dziednieci.

Arī Helēnas tēvs Saturdeja Omijie kungs, apstiprināja, ka šis pravietojums tiešām atbilda viņa meitai, kura mājās bija darījusi dīvainas lietas. Viņš teica, ka meita vienmēr naktī pēkšņi sākusi kliegt, un tas viņam sagādāja raizes. Viņa bija ļoti nepieklājīga un mežonīga, bet viņam nebija ne jausmas, ka viņa ir iesaistīta tādos ļaunos darbos. Viņš to saprata tikai tad, kad negaidīti iegāja Helēnas istabā un ieraudzīja kā viņa skandē buramvārdus, lai kādu iznīcinātu, tāpēc viņš pieņēma lēmumu aizvest viņu uz “Brīvības arēnu”.

Omijie kungs apstiprināja, ka pēc pravietojuma Helēna tagad ir pavisam cits cilvēks; Dievam par godu – viņa ir mainījusies.

Helēnas tēvs ieteica visiem vecākiem, lai viņi kārtīgi pieskata savus bērnus un seko līdzi viņu darbībām. Helēna ieteica visiem ticēt Dievam, saprazdama, ka Dievs var izglābt no visām situācijām.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

MĪLI VISUS; UZTICIES TIKAI DIEVAM!

Laimīgu jauno gadu! Pasaki savam tuvākajām: “Šajā jaunajā 2020. gadā vērs savas acis uz Dievu, nevis uz lietām, ko Viņš lieto....

SIEVIETE SAŅEM ATBRĪVOŠANU NO VECAS SIEVIETES GARA

Natālijas Montongas kundzei, mocības, ko sutīja tumsas pārstāvji, izpaudās uzmācīgu sapņu formā, kuros viņa bieži redzēja vecas sievietes, bieži vien ar...

PAZŪD VĒŽA AUDZĒJI PĒC “RĪTA” ŪDENS LIETOŠANAS

“Man bija hroniskas galvassāpes, kas, man likās, bija manas smagās darba slodzes rezultāts,” šodien teica savā liecībā Ernests Fumadors. Tad viņa māsa...

IZGAISIS DAUDZUS GADUS ILGS REIMATOĪDAIS ARTRĪTS

Vairākus gadus Vinetas Lagueres kundze bija cietusi no reimatoīdā artrīta problēmas. Šis briesmīgais stāvoklis ietekmēja ne tikai ceļgalus, bet arī plecus...

Recent Comments