0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Liecības 15 GADUS ILGS B-HEPATĪTS AIZSKALOTS PROM

15 GADUS ILGS B-HEPATĪTS AIZSKALOTS PROM

Džozefīne Kumedjina piecpadsmit gadus bija cietusi no hroniska B hepatīta. Šis stāvoklis ļoti ietekmēja viņas ikdienas dzīvi, jo viņa nespēja normāli funkcionēt. Visi mēģinājumi panākt medicīnisku risinājumu viņas nelaimei izrādījās veltīgi. Tomēr, redzējusi “Emmanuela TV”, viņa nolēma apmeklēt The SCOAN, kur viņai bija iespēja saņemt “Rītausmas ūdeni”.

Atgriezusies mājās Īrijā, viņa to uzticīgi lietoja un, kad viņa atklāja, ka viņas stāvoklis ir ievērojami uzlabojies, Džozefīne nolēma apmeklēt slimnīcu, lai medicīniski apstiprinātu savu dziedināšanu.Ārstiem par izbrīnu rezultāti izrādījās negatīvi.

PIEŠĶIRTA PILSONĪBA

It kā ar to nepietiktu: Džozefīne bija centusies naturalizēties kā īriete, taču viņai bija problēmas ar policiju, bet pēc “Rītausmas ūdens” izlietošanas viņas iesniegums tika brīnumainā kārtā pieņemts. Tagad āfrikāniete ir Īrijas pilsone Dievam par godu. Viņa ieteica cilvēkiem ticēt Dievam.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments