0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības ATBRĪVOTS NO 10 GADU ASTMAS VAŽĀM

ATBRĪVOTS NO 10 GADU ASTMAS VAŽĀM

Jau desmit gadus Musa Sekatane no Dienvidāfrikas cieš no astmas. Jaunietis nevarēja normāli dzīvot, jo viņa aktivitātes skolā un mājās bija stipri ierobežotas elpošanas problēmu dēļ. Viņš nepārtraukti tika hospitalizēts.

Vienreiz Misa tika ievietots slimnīcā divus mēnešus, tādējādi viņš kavēja skolu. Sava stāvokļa dēļ Musa nespēja īstenot savas ambīcijas – spēlēt regbiju. Musas māte, kurai bija apnicis mūžīgi vest dēlu no ārsta pie ārsta, nolēma vest viņu uz “SCOAN” baznīcu. “Viņš tik ļoti mocījās, un es gribēju, lai viņš meklē Dievu,” viņa šodien sacīja savas liecināšanas laikā.

Peavietojums

Pēc lūgšanas par Musu Jēzus Kristus varenajā vārdā Pravietis Kriss pravietoja jaunajam cilvēkam par atzīšanos, ko viņam nepieciešams sniegt vecākiem. Savas liecības laikā Musa atzina, ka bija gājis uz randiņiem un izmantojis vecāku automašīnu bez viņu atļaujas. Kopš viņa dziedināšanas pagājušajā nedēļā, Musas māte liecināja, ka no dēla vairs nav dzirdama sēcoša skaņa un kā viņš tagad elpo brīvi.

Musa ieteica bērniem godāt vecākus un izvairīties no sliktas sabiedrības.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments