0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTA NO HRONISKA AIZCIETĒJUMA

DZIEDINĀTA NO HRONISKA AIZCIETĒJUMA

SCOAN 29/12/2019

Kedī Lesego, cēlusies no Motsvanas, bet dzīvo Apvienotajā Karalistē, bija cietusi no hroniska aizcietējuma divdesmit divus gadus. Kedī nevarēja aiziet uz tualeti kā to dara dabīgi. Viņa bija apmeklējusi vairākas slimnīcas, lai meklētu risinājumu šai problēmai, kas bija atņēmusi viņai normālu dzīvošanu.

Būdama farmaceite, viņa centās darīt visu iespējamo, lai varētu nokārtoties tāpat kā ikviens normāls cilvēks, bet viņai vajadzēja lietot arī caurejas zāles, kā arī lietot ierīci, kas iepludina ūdeni viņas sistēmā, – tas viss tikai tāpēc, lai viņa varētu normāli aiziet uz toleti, bet tas deva tikai pagaidu risinājumu.

Nogurusi no šīs problēmas, viņa ieradās “SCOAN” baznīcā un par viņu aizlūdza Pravietis TB Džošua. Tūlīt pēc lūgšanām viņa jutās brīva no sāpēm vēderā, un tagad viņa var normāli izvadīt defekācijas.

SALAUZTAS ALKOHOLISMA VAŽAS

Kedī turpināja liecināt par to, ka viņa tika atbrīvota no alkoholisma gara, klausoties TB Džošua sprediķus caur “Emmanuel TV”. Kedī ieteica visiem ticēt Jēzum Kristum, jo Viņš ir vienīgais dziedinātājs.

Iepriekšējais raksts“ES DZIRDU SKAIDRI!”
Nākamais rakstsPATIESĪBAS PASAULE

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments