0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Liecības "ES DZIRDU SKAIDRI!"

“ES DZIRDU SKAIDRI!”

SCOAN 29/12/2019

Vendija Džeka piedalījās “Dzīvā ūdens” dievkalpojumā, uzticoties Jēzum, ka Viņš sniegs pilnīgu risinājumu viņas kurluma problēmai. Dienvidāfrikaniete bija cietusi ar šo problēmu savā labajā ausī jau piecpadsmit gadus.

Ikreiz, notiekot diskusijai, viņa nevarēja skaidri sadzirdēt sarunas sīkumus, un rezultātā viņa vienmēr tika atstāta bez ievērības. Cieta arī viņas bizness, jo viņa nespēja efektīvi sazināties ar klientiem.

Viņai no ausīm nāca arā biedējoši izdalījumi. “Dzīvā ūdens” dievkalpojuma laikā viņa ticībā iepilināja “dzīvo” ūdeni ausīs, un tās atvērās vaļā! Tagad viņa dzird skaidri Dieva par slavu. Viņa ieteica draudzes klātesošajiem un skatītājiem ticēt Dievam.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments