0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības PROFESIONĀLA FUTBOLISTE ATKAL IERINDĀ

PROFESIONĀLA FUTBOLISTE ATKAL IERINDĀ

Apmēram piecus gadus jaunkundze Sāra Maikla, profesionāla futboliste no Nigērijas, saskārās ar grūtībām staigāt pēc gūtās traumas. Bez tā šis stāvoklis neļāva viņai ne tikai sekot savai kaislībai, bet arī nopelnīt iztiku. Ar saiti ap celi, Sāra pagājušajā svētdienā devās uz “SCOAN” ar pārliecību, ka Dieva labā viņai pieskarsies.

Bijušā Nigērijas nacionālās futbola izlases spēlētāja bija saņēmusi vairākus ārstēšanas veidus, tostarp ķirurģiju un fizioterapiju, bet tas viss nepalīdzēja.

Tomēr pagājušajā nedēļā pēc pravietes Jinkas lūgšanām Sāra atkal pielēca kājās un sāka kustināt locekļus bez sāpēm.

Šodien kopā ar dvīņubrāli, kurš bija ieteicis apmeklēt “SCOAN” baznīcu, viņa pateicās Dievam un ieteica cilvēkiem uzticēties Dievam.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments