0.2 C
Rīga
sestdien, maijs 30, 2020
Mājas Liecības IZGAISIS DAUDZUS GADUS ILGS REIMATOĪDAIS ARTRĪTS

IZGAISIS DAUDZUS GADUS ILGS REIMATOĪDAIS ARTRĪTS

SCOAN 05/01/2020

Vairākus gadus Vinetas Lagueres kundze bija cietusi no reimatoīdā artrīta problēmas. Šis briesmīgais stāvoklis ietekmēja ne tikai ceļgalus, bet arī plecus un muguru. Viņa nevarēja brīvi staigāt. Patiesībā šis apstāklis pilnībā viņu izputināja – sievieti, kas cēlusies no Haiti, bet dzīvo ASV.

Bija tik slikti, ka, lai nokļūtu gultā, viņai vajadzēja tajā rāpšus ielīst. Sāpes bija tik smagas, ka pat sēdēšana viņai bija murgs. Kā viņa pati teica, ka viņa mēdza sēdēt kā grūtniece.

Viņa apmeklēja daudzas slimnīcas, bet velti. Tā kā viņa nespēja rast pilnīgu situācijas risinājumu, viņai tika izrakstīta jostas daļas korsete un ceļgalu saites, lai atvieglotu mokošās sāpes.

Nogurusi un neapmierināta ar šo stāvokli, viņa nolēma meklēt dievišķu dziedināšanu. Tad viņa atbrauca uz “SCOAN” baznīcu un pēc lūgšanām viņa saņēma tūlītēju dziedināšanu.

Liecinādama, viņa teica, ka tagad varot darīt to, ko līdz šim nav spējusi. Viņa piekodināja visiem uzticēties Dievam.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments