0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Sprediķi Kriss MĪLI VISUS; UZTICIES TIKAI DIEVAM!

MĪLI VISUS; UZTICIES TIKAI DIEVAM!

Laimīgu jauno gadu! Pasaki savam tuvākajām: “Šajā jaunajā 2020. gadā vērs savas acis uz Dievu, nevis uz lietām, ko Viņš lieto. Dievs un tikai Dievs ir avots visam mūsu gaidām. Negaidi uz cilvēkiem, bet uz Dievu, jo Dievs nav cilvēks, kas pieviļ.”

Ja tu uzticēsies sev vai ģimenei, draugiem (atceries, ka tie var nomirt un tevi atstāt), tad tu būsi nolemts vilties. Bet ja tu uzticēsies Jēzum, tad tu staigāsi uzvarā.

Šodien bieži sastopama problēma ir tā, ka cilvēki uzticas tiem, kas nav uzticami. To darot, tu atver durvis uz vilšanos, sāpēm, rūgtumu.

Patiesība ir tā, ka mēs dzīvojam bīstamā zonā. Bībele saka, ka visi viens otram melo (Rom. 3:4). Kam mēs varam uzticēties? – Tikai Dievam. Nav cita uzticama avota kā vienīgi Dievs.

Šodien es gribu runāt par principu, kas palīdzēs jauni gadu nodzīvot un tas ir: mīli visus, bet uzticies tikai Dievam.

Bet Jēzus pats viņiem neuzticējās, tāpēc ka Viņš visus pazina. Jo Viņam nevajadzēja, lai kāds liecību dotu par cilvēku, bet Viņš pats zināja, kas bija cilvēkā.

‭‭JĀŅA‬ ‭2:24-25‬

TIKAI DIEVS IR UZTICAMS

Paskatoties šodien uz mūsu sabiedrību, kā arī uz sevi, tu atklāsi, ka daudzi cilvēki ir sevi ieslodzījuši atriebības karē, sarūgtinājumā, jo viņus pievīluši līdzcilvēki; no kuriem vismazāk gaidīja, tie viņus nodevuši. Tas, kam tu palīdzēji grūtībās, tagad atmaksā ar ļaunu.

Sirds ir ļaunprātīgi lokana pret visu, tā ir viltīga. Kas to var izdibināt?”

JEREMIJAS‬ ‭17:9‬

Tamlīdzīgi dzīves scenāriji ir iemesls, kāpēc cilvēki palikuši auksti un vīlušies; citi pat izdara pašnāvību, jo viņus ir pievīluši līdzcilvēki.

Vai arī tevi kāds kādreiz ir pievīlis vai nodevis, pie tam tas, no kura to nekad negaidīji? Ja tas ir iemesls, kāpēc Tu esi sarūgtināts un vīlies, tad sekas ir aizslēgtas durvis tavai nākotnei.

Veids kā tu pamet vienas attiecības būs veids kā turpināsies otras. Sarūgtināti cilvēki nevar kalpot Dievam patiesībā un Garā. Tas viss nav tā vērts, lai bojātu savu sirdi “miesas un asiņu” dēļ.

Nepaļaujieties uz cilvēku, kam tikai dvaša nāsīs, jo par ko gan tas turams?

JESAJAS‬ ‭2:22‬

Mums visiem ir sākums un beigas, vienīgi Dievam nav. Šī pasaulē ir kā iepirkšanās centrs: uz īsu brīdi. Tāpēc “uzticība” ir rezervēta tikai Dievam.

Ja kāda persona kaut ko sola pēc mēneša, ta vai tiešām garantēts, ka viņš vēl līdz tam izdzīvos?

jūs taču nezināt, kāda jūsu dzīve ir rītu; jo tā ir tvaiks, kas uz īsu brīdi ir redzams un tad izgaist

JĒKABA‬ ‭4:14‬

Tev pieder tagadne, bet Dievam nākotne. Rītdiena ir mistērija, tāpēc jābeidz uzticēties cilvēkiem.

MĪLI VISUS

Mīli tuvāko bez nosacījumiem. Problēma šodien ir tā, ka mēs no tiem, kam dodam, gaidām atpakaļ to pašu mīlestību.

Lai personas reakcija, kurai tu kaut ko dod, neietekmē tavu turpmāko došanu – vienalga vai viņi ir pateicīgi vai nē, turpini dot.

Kad mēs kaut ko dodam brālim, mums nevajag gaidīt īpašu reakciju. Lielas cerības vai gaidas uz cilvēkiem izraisa tikai lielāku vilšanos. TB Džošua saka: Labāk dot nepateicīgajiem, nekā pateicīgajiem, jo tad mums būs alga no Dieva.

Sējot Dieva mīlestību, tu pļausi Dieva mīlestību – neatkarīgi no tā, vai cilvēks,kam Tu dod, ir bijis pateicīgs.

PĒTERA VILŠANĀS

Un Sīmanis atbildēja un Viņam sacīja: “Meistar, mēs cauru nakti esam strādājuši un nenieka neesam dabūjuši; bet uz Tavu vārdu es gribu tīklu izmest.”

LŪKAS‬ ‭5:5‬

Mācies no Pētera: Viņš nenoraidīja Jēzu, eksplodēdams emociju jūklī, kaut gan visu nakti bija zvejojis bez loma, taču nezaudēja cerību par spīti vilšanām, zinādams, ka pūles Jēzus Vārdā, nebūs veltas.

Dievam ir zināmi visi tavi labie darbi. Viss, ko tu esi darījis Dievam, nav bijis velti. Neaizslēdz savu sirdi palīdzībai, negatīvas pieredzes dēļ.

Dievs ir uzticams un ticība rodas no tā, ka otra puse ir uzticama, paļaušanās vērta.

Palīdzi saviem līdzcilvēkiem, bet nepaļaujies uz viņiem. Rūpējies par viņiem, bet neliec savas cerības uz viņiem.

Lai Dievs svētī Savu Vārdu Tavā sirdī!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments