0.2 C
Rīga
sestdien, maijs 30, 2020
Mājas Liecības PAZŪD VĒŽA AUDZĒJI PĒC “RĪTA” ŪDENS LIETOŠANAS

PAZŪD VĒŽA AUDZĒJI PĒC “RĪTA” ŪDENS LIETOŠANAS

SCOAN 05/01/2020

“Man bija hroniskas galvassāpes, kas, man likās, bija manas smagās darba slodzes rezultāts,” šodien teica savā liecībā Ernests Fumadors. Tad viņa māsa ieteica viņam apmeklēt ārstus, kuri nonaca pie drūma slēdziena: smadzeņu audzējs!

Vai nu Ernestam bija jālieto īpašas zāles, vai jāpakļauj sevi operācijai, kurā ir 50% iespējamība nomirt. Tad kļuva skaidrs, kāpēc viņam bija pastāvīgas galvassāpes un vajadzēja pārāk ilgs laiks, lai veiktu vienkāršus uzdevumus.

Pēc tam Ernesta māsa ieradās “SCOAN” baznīcā, kur viņa dabūja “Jauno rīta ūdeni”. Viņa to aizveda uz mājām un lika brālim to lietot. Pēc kāda laika viņi atgriezās pie ārstiem, kuri konstatēja, ka audzējs ir sarucis līdz apmēram 60% no tā sākotnējā lieluma.

Vēl pēc neilga laika viņi atgriezās pie ārstiem, kuri apstiprināja, ka audzējs beidzot ir izzudis. Slava Dievam, Ernests tagad ir atgriezies pie veselīgas dzīves un perfektas labsajūtas.

Sajūsmas dēļ nepateikusi ne vārda, Ernesta māsa ieteica cilvēkiem uzticēties Dievam, tieši tāpat kā pats Ernests, viņas brālis, kurš tagad slavēja Dievu par to, ka viņš izglābis viņu no vēža.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments