4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības PĒC DIEVIŠĶAS OPERĀCIJAS BRĪVS NO KRUĶIEM

PĒC DIEVIŠĶAS OPERĀCIJAS BRĪVS NO KRUĶIEM

SCOAN 05/01/2020

Sandeja Akinbojeva kungs no Ondo štata Nigērijā pārcieta lielā lielakaula (tibia) un mazā lielakaula (fibula) lūzumu un, lai veiktu jebkādas kustības, bija nepieciešams izmantot kruķus.šis stāvoklis viņam neļāva veikt savu darbu. Lielākoties viņam vajadzēja būt atkarīgam no savas sievas.

Tici Dievam, jo Viņš spēj visu

Meklējot risinājumu, Sandejs bija apmeklējis vairākas slimnīcas un dziedniekus.

Viņš bija braucis ar motociklu, kad no aizmugures viņu notrieca mašīna. Tiklīdz viņš atsitās pret zemi, Sandejs saprata, ka ar viņu noticis kaut kas briesmīgs. Tomēr balss viņā runāja: “Lai top gaisma!”, pat tad, kad viņš vēl sāpēs vārtījās uz zemes. Dievam par slavu, neviens neubrauca viņam virsū.

Galu galā viņš tika aizvests uz tuvāko slimnīcu, bet maz tika darīts, lai uzlabotu viņa stāvokli.

Tomēr pagājušajā svētdienā viņš ieradās uz lūgšanu “SCOAN” baznīcā. Kad Pravietis Kriss svētdien lūdza par viņu Dievu, viņa ķermenis sāka nevaldāmi vibrēt. Pēc brīža viņš pielēca kājās un sāka bez kruķiem piesardzīgi spert soļus.

Sandeja sieva stāstīja par vīra ciešanām pēdējos astoņus mēnešus un to, kā viņš nav spējis sev palīdzēt. “Es jūtos laimīga, ka tagad varu iet uz darbu bez raizēm,” viņa teica draudzei.

“Tici Dievam, jo Viņš spēj visu,” – Sandejs deva padomu draudzei. Un sieva secināja: “Ar Dievu visas lietas ir iespējamas.”

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments