0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības PĒC DIEVIŠĶAS OPERĀCIJAS BRĪVS NO KRUĶIEM

PĒC DIEVIŠĶAS OPERĀCIJAS BRĪVS NO KRUĶIEM

SCOAN 05/01/2020

Sandeja Akinbojeva kungs no Ondo štata Nigērijā pārcieta lielā lielakaula (tibia) un mazā lielakaula (fibula) lūzumu un, lai veiktu jebkādas kustības, bija nepieciešams izmantot kruķus.šis stāvoklis viņam neļāva veikt savu darbu. Lielākoties viņam vajadzēja būt atkarīgam no savas sievas.

Tici Dievam, jo Viņš spēj visu

Meklējot risinājumu, Sandejs bija apmeklējis vairākas slimnīcas un dziedniekus.

Viņš bija braucis ar motociklu, kad no aizmugures viņu notrieca mašīna. Tiklīdz viņš atsitās pret zemi, Sandejs saprata, ka ar viņu noticis kaut kas briesmīgs. Tomēr balss viņā runāja: “Lai top gaisma!”, pat tad, kad viņš vēl sāpēs vārtījās uz zemes. Dievam par slavu, neviens neubrauca viņam virsū.

Galu galā viņš tika aizvests uz tuvāko slimnīcu, bet maz tika darīts, lai uzlabotu viņa stāvokli.

Tomēr pagājušajā svētdienā viņš ieradās uz lūgšanu “SCOAN” baznīcā. Kad Pravietis Kriss svētdien lūdza par viņu Dievu, viņa ķermenis sāka nevaldāmi vibrēt. Pēc brīža viņš pielēca kājās un sāka bez kruķiem piesardzīgi spert soļus.

Sandeja sieva stāstīja par vīra ciešanām pēdējos astoņus mēnešus un to, kā viņš nav spējis sev palīdzēt. “Es jūtos laimīga, ka tagad varu iet uz darbu bez raizēm,” viņa teica draudzei.

“Tici Dievam, jo Viņš spēj visu,” – Sandejs deva padomu draudzei. Un sieva secināja: “Ar Dievu visas lietas ir iespējamas.”

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments