2.9 C
Riga
ceturtdien, janvāris 23, 2020
Mājas Liecības SIEVIETE SAŅEM ATBRĪVOŠANU NO VECAS SIEVIETES GARA

SIEVIETE SAŅEM ATBRĪVOŠANU NO VECAS SIEVIETES GARA

SCOAN 05/01/2020

Natālijas Montongas kundzei, mocības, ko sutīja tumsas pārstāvji, izpaudās uzmācīgu sapņu formā, kuros viņa bieži redzēja vecas sievietes, bieži vien ar skaidri uzrakstītu vārdu. Apjukusi, Natālija pastāstīja to saviem ģimenes locekļiem, kuri pastāstīja, ka vārdi esot tiem, kas ģimenē ir sen miruši.

Skrien pie Varenā Dieva un Viņš tev palīdzēs un redzēs tevi cauri

Uzbrukumi bija tik draudīgi, ka Natālija dažreiz dienām ilgi gulēja, likdama ģimenei krist panikā, līdz, viņi pārliecinājušies, ka viņa joprojām elpo.

Kad vien Natālija atgriezās dzīvē, viņai bija tikai atmiņas par vecajām sievietēm. Reālajā dzīvē viņa jutās pilna, it kā būtu pārēdusies otrā pasaulē.

Viena no šo sapņu sekām bija tā, ka Natālija kļuva antisociāla, vienmēr centās izvairīties no komandas darba savā darbavietā. Viņa kļuva arī pašnāvnieciska, jo nespēja saprast savu eksistenci. Arī ārsti nevarēja viņai palīdzēt.

Taču pagājušajā svētdienā Natālija saņēma atbrīvošanu no “vecās sievietes gara”. Pēc atbrīvošanas Natālijai svētdienas vakarā joprojām bija sapnis, bet sieviešu skaits bija samazinājies no sešiem uz diviem.

Un tās abas raudāja, lūdzoties, lai viņa tos nenoraidītu. Tomēr šis sapnis faktiski beigas viņas 17 gadu ilgajai saiknei ar negatīvajiem gariem.

“Skrien pie Varenā Dieva un Viņš tev palīdzēs un redzēs tevi cauri,” viņa ieteica, beigdama savu liecību.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

MĪLI VISUS; UZTICIES TIKAI DIEVAM!

Laimīgu jauno gadu! Pasaki savam tuvākajām: “Šajā jaunajā 2020. gadā vērs savas acis uz Dievu, nevis uz lietām, ko Viņš lieto....

SIEVIETE SAŅEM ATBRĪVOŠANU NO VECAS SIEVIETES GARA

Natālijas Montongas kundzei, mocības, ko sutīja tumsas pārstāvji, izpaudās uzmācīgu sapņu formā, kuros viņa bieži redzēja vecas sievietes, bieži vien ar...

PAZŪD VĒŽA AUDZĒJI PĒC “RĪTA” ŪDENS LIETOŠANAS

“Man bija hroniskas galvassāpes, kas, man likās, bija manas smagās darba slodzes rezultāts,” šodien teica savā liecībā Ernests Fumadors. Tad viņa māsa...

IZGAISIS DAUDZUS GADUS ILGS REIMATOĪDAIS ARTRĪTS

Vairākus gadus Vinetas Lagueres kundze bija cietusi no reimatoīdā artrīta problēmas. Šis briesmīgais stāvoklis ietekmēja ne tikai ceļgalus, bet arī plecus...

Recent Comments