4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības SIEVIETE SAŅEM ATBRĪVOŠANU NO VECAS SIEVIETES GARA

SIEVIETE SAŅEM ATBRĪVOŠANU NO VECAS SIEVIETES GARA

SCOAN 05/01/2020

Natālijas Montongas kundzei, mocības, ko sutīja tumsas pārstāvji, izpaudās uzmācīgu sapņu formā, kuros viņa bieži redzēja vecas sievietes, bieži vien ar skaidri uzrakstītu vārdu. Apjukusi, Natālija pastāstīja to saviem ģimenes locekļiem, kuri pastāstīja, ka vārdi esot tiem, kas ģimenē ir sen miruši.

Skrien pie Varenā Dieva un Viņš tev palīdzēs un redzēs tevi cauri

Uzbrukumi bija tik draudīgi, ka Natālija dažreiz dienām ilgi gulēja, likdama ģimenei krist panikā, līdz, viņi pārliecinājušies, ka viņa joprojām elpo.

Kad vien Natālija atgriezās dzīvē, viņai bija tikai atmiņas par vecajām sievietēm. Reālajā dzīvē viņa jutās pilna, it kā būtu pārēdusies otrā pasaulē.

Viena no šo sapņu sekām bija tā, ka Natālija kļuva antisociāla, vienmēr centās izvairīties no komandas darba savā darbavietā. Viņa kļuva arī pašnāvnieciska, jo nespēja saprast savu eksistenci. Arī ārsti nevarēja viņai palīdzēt.

Taču pagājušajā svētdienā Natālija saņēma atbrīvošanu no “vecās sievietes gara”. Pēc atbrīvošanas Natālijai svētdienas vakarā joprojām bija sapnis, bet sieviešu skaits bija samazinājies no sešiem uz diviem.

Un tās abas raudāja, lūdzoties, lai viņa tos nenoraidītu. Tomēr šis sapnis faktiski beigas viņas 17 gadu ilgajai saiknei ar negatīvajiem gariem.

“Skrien pie Varenā Dieva un Viņš tev palīdzēs un redzēs tevi cauri,” viņa ieteica, beigdama savu liecību.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments