4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības BEIDZAS 10 GADUS ILGA SPINĀLĀ STENOZE

BEIDZAS 10 GADUS ILGA SPINĀLĀ STENOZE

Piecdesmit septiņus gadus vecajai Nirvas Gererras kundzei bija nopietnas grūtības staigāt spinālās stenozes dēļ. Kanādiete bija devusies uz dažādām medicīnas iestādēm Otavā, Kanādā, kur viņai izrakstīja jostas daļas korseti un ceļgalu saites.

Uzticoties Dieva dziedināšanas spēkam, Nirva nolēma apmeklēt “SCOAN”,lai par viņu aizlūgtu. Pirms Dieva kalps Pravietis Kriss lūdza par viņu, viņš pravietoja, ka Nirvai nepieciešams nokārtot lietas ar viņas dēlu.

10 gadus viņa bija mocījusies ar sāpēm un vienmēr bija vajadzīgi cilvēki, kas viņai palīdzētu. Laika gaitā viņa atklāja “emmanuel.tv” telekanālu un sāka lūgties kopā ar pravieti TB Džošua.

Vienu dienu viņa redzēja sapni, kurā Pravietis TB Džošua lūdza par viņu. Saņēmusi spēku no notikuma sapnī, Nirva devās uz “SCOAN” baznīcu, kur par viņu aizlūdza Pravietis Kriss. Viņa uzreiz pēc tam atguva spēku kājās un ķermenī.

Kad viņa atgriezās Kanādā, Nirva par sevi ziņoja ārstiem, kuri pauda izbrīnu par viņas veselības uzlabojumiem. Pēc tam viņa atgriezās darbā kā medicīnas māsa un kopš tā laika apmeklē darbu regulāri.

Kas attiecās uz pareģojumu par savu dēlu, Nira tagad ir tuvāka ar savu dēlu, lai gan viņai ir aizņemts darba grafiks. “Dakteri ārstē, bet tikai Jēzus dziedina,” viņa šorīt ieteica baznīcai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments