4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTA SALAUZTA ROKA “DZĪVĀ ŪDENS” DIEVKALPOJUMA LAIKĀ

DZIEDINĀTA SALAUZTA ROKA “DZĪVĀ ŪDENS” DIEVKALPOJUMA LAIKĀ

Mazajai Vanesai Osaboras jaunkundzei bija lūzums kreisajā spieķkaulā un elkoņa kaulā, un tas tikai nozīmēja to, ka viņa bija salauzusi kreiso roku.

Incidents notika, kamēr viņa spēlējās ar savām māsām. Osaboras māte, ticēdama Dieva neapstrīdamajai varai, aizveda viņu uz “SCOAN” baznīcu, kamer ārsti bija pateikuši, ka roka var nesadzīt pareizi.

Vēl satraucošāks bija fakts, ka roka nemitīgi niezēja, kad to skāra ūdens, un tas apgrūtināja viņas nomazgāšanos. Ar iesaitētu roku mazā Vanesa bija atnākusi uz baznīcu, gaidīdama, kad “Dzīvais ūdens” tiks uzliets uz viņas rokas.

Dievam par godu, Vanesa neizjuta nekādu niezi, kad ūdens pieskārās viņas ādai, bet tā vietā saņēma kādu pieskārienu no Tā Kunga. Lai gan ārsti bija teikuši, ka ieģipsējums būs uz rokas sešas nedēļas, taču roka bija sadzijusi uz pusi ātrāk.

Osabori šodien atgriezās baznīcā, lai liecinātu par savas meitas dziedināšanu. “Vienkārši uzticies Dievam ik reiz, kad esi krīzē,” ieteica Vanesas tēvs, kurš pēc profesijas ir lektors. Pati Vanesa ieteica cilvēkiem vienmēr lūgt Dievu. Māte ieteica: “Ticiet Dievam un lūdziet Dievu ik reiz, kad skatāties “emmanuel.tv” pārraidi.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments