4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTS NO NIERU SLIMĪBAS, KAS IZRAISĪJA ĶERMEŅA PIETŪKŠANU

DZIEDINĀTS NO NIERU SLIMĪBAS, KAS IZRAISĪJA ĶERMEŅA PIETŪKŠANU

Vairāk nekā trīs gadus Īzaks Lorenss cieta no pietūkuša ķermeņa nieru slimības un aknu bojājuma dēļ. Šis apstāklis 17 gadus vecajam Īzakam radīja neizturamas ciešanas un kaunu.

Situācija bija tik slikta, ka viņam nācās pārtraukt mācības skolā, jo vecāki veda viņu uz vairākām slimnīcām, bet tā arī nerasdami risinājumu. Pat sāpīgās un dārgās dialīzes procedūras zēnam nepalīdzēja. Viņam bija grūti gulēt, staigāt un pat ēst.

Tā kā viņa vecākiem nebija izdevies rast medicīnisku risinājumu, viņi nolēma aizvest dēlu uz “SCOAN”, kur Svētais Gars viņu uzlūkoja un izbeidza šos daudzos sāpju un ciešanu gadus.

Kad viņi atgriezās mājās, zēns urinēja indīgas vielas, kas bija izraisījušas ķermeņa pietūkšanu. Vecāku prieks, viņiem šodien liecinot baznīcā, bija skaidri redzams un saprotams.

Jaunietis tagad ir pilnībā dziedināts un tagad var atgriezties skolā tāpat kā viņa skolas biedri. Vecāki ieteica cilvēkiem uzticēties Dievam.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments