4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības VAIRS NAV STĪVA KAKLA UPURIS

VAIRS NAV STĪVA KAKLA UPURIS

Kristoferam Omugelem, pensionētam skolotājam no Deltas štata Nigērijā, kakla spondilozes dēļ bija stīvs kakls. Šis stāvoklis ietekmēja visus viņa dzīves aspektus, tostarp viņa darbu un mājas pienākumus.

Viņš bija apmeklējis dažādas medicīnas iestādes, bet nebija varējis saņemt nekādu atvieglojumu. Raksturojot sevi kā pensionētu, bet ne nogurušu, Kristofers šodien savas liecības laikā sacīja, ka nav spējis turpināt darbu kā izdevējs un nav spējis lasīt.

Saņēmis aizlūgšanu no pravieša Rasīna Jēzus Kristus varenajā vārdā, Kristofers uzreiz tika dziedināts un sāka griezt kaklu uz visām pusēm. Kopš dziedināšanas viņa kakls ir atgriezies normālā stāvoklī un viņš ir atgriezies darbā bez kakla ortozes. “Tici Dieva spēkam, jo nav slimības, ko viņš nespēj dziedināt,” viņš ieteica draudzei.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments