4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTS NO DZIRDES PROBLĒMAS AR PILIENU DZĪVĀ ŪDENS!

DZIEDINĀTS NO DZIRDES PROBLĒMAS AR PILIENU DZĪVĀ ŪDENS!

Antonijam Čioke, kurš cēlies no Enugu Nigērijā, jau no dzimšanas bija problēmas ar dzirdi viņa labajā ausī. Šo stāvokli vēl sāasināja stiprās sāpes kājās, kas padarīja viņa dzīvi nožēlojamu. Dzirdes problēma bija tik nopietna, ka 60-gadīgais Antonijs ar bojāto ausi nevarēja ne atbildēt uz zvaniem, ne normāli sazināties ar cilvēkiem.

Viņš darīja visu cilvēciski iespējamo, lai atrastu medicīnisku risinājumu, taču velti. Viņš nolēma nest savu problēmu priekšā Jēzum. Kāpdams augšā “SCOAN” lūgšanas kalnā, viņš lūdzās un iepilināja “Dzīvo Ūdeni” bojātajā ausī. Tūlīt viņš sajuta karstumu un vēlāk aukstumu ausī.

Tā viņa labā auss brīnumainā kārtā atvērās un viņš uzreiz sāka dzirdēt. Tāpat viņš upslacīja “Dzīvo Ūdeni” uz savas sāpošās kājas un sajuta to pašu aukstuma sajūtu. Tā Antonijs Čioke saņēma pilnīgu dziedināšanu. Liecinādams šodien baznīcā, viņš ieteica ļaudīm pievērsties Dievam.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments