0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTS NO DZIRDES PROBLĒMAS AR PILIENU DZĪVĀ ŪDENS!

DZIEDINĀTS NO DZIRDES PROBLĒMAS AR PILIENU DZĪVĀ ŪDENS!

Antonijam Čioke, kurš cēlies no Enugu Nigērijā, jau no dzimšanas bija problēmas ar dzirdi viņa labajā ausī. Šo stāvokli vēl sāasināja stiprās sāpes kājās, kas padarīja viņa dzīvi nožēlojamu. Dzirdes problēma bija tik nopietna, ka 60-gadīgais Antonijs ar bojāto ausi nevarēja ne atbildēt uz zvaniem, ne normāli sazināties ar cilvēkiem.

Viņš darīja visu cilvēciski iespējamo, lai atrastu medicīnisku risinājumu, taču velti. Viņš nolēma nest savu problēmu priekšā Jēzum. Kāpdams augšā “SCOAN” lūgšanas kalnā, viņš lūdzās un iepilināja “Dzīvo Ūdeni” bojātajā ausī. Tūlīt viņš sajuta karstumu un vēlāk aukstumu ausī.

Tā viņa labā auss brīnumainā kārtā atvērās un viņš uzreiz sāka dzirdēt. Tāpat viņš upslacīja “Dzīvo Ūdeni” uz savas sāpošās kājas un sajuta to pašu aukstuma sajūtu. Tā Antonijs Čioke saņēma pilnīgu dziedināšanu. Liecinādams šodien baznīcā, viņš ieteica ļaudīm pievērsties Dievam.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments