0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības SIEVIETE IZVEMJ ČETRUS KAURI GLIEMEŽVĀKUS; ATBRĪVOTA NO DĒMONISKĀM VAŽĀM

SIEVIETE IZVEMJ ČETRUS KAURI GLIEMEŽVĀKUS; ATBRĪVOTA NO DĒMONISKĀM VAŽĀM

SCOAN 26/01/2020

Ja tas nebūtu noticis tiešraides laikā, kameru priekšā, daudzi to būtu norakstījuši kā blēdību, kā neīstu brīnumu apšaubāmu “Dieva vīru” izpildījumā. Taču realitāte bija nenoliedzama, tas notika spontāni laikā, kad notika masveida lūgšanas, kuras bija Gara piepildītas.

Kas patiesībā bija noticis? Kāda pusmūža sieviete bija izvēmusi četrus kauri gliemežvākus kopā ar citām ļaunām vielām viņas sistēmā! Vēl interesantāks bija fakts, ka pagājušā svētdiena bija viņa pirmā reize, kad viņa piedalījās kādā baznīcas dievkalpojumā, būdama nekristiete.Neviens no Dieva kalpiem patiesībā nebija viņai uzlicis roku, kas apliecina to, cik “SCOAN” baznīca ir piesātināta ar Dieva spēku.

Šodien Alhaja Abolarina Abioduna atgriezās baznīcā, lai liecinātu par to, kā gliemežvāki nonāca viņas sistēmā. Viņa stāstīja, ka sākusi apciemot dažādus garīdzniekus un spirituālistus, kad viņai tika nozagta nauda, ko viņa bija aizņēmušies no bankas. Viņi deva viņai apēst dažādus brūvējumus.

Tā vietā, cerēdama atgūt viņas naudu, kā to bija solījuši garīdznieki un spirituālisti, Abolarinai bija sakrājies vēl vairāk problēmu: pa viņas ķermeni kaut kas sāka pārvietoties. Pēc tam, kad ārsti bija veikuši izmeklēšanas, viens no viņiem pamanīja viņas ķermenī četrus tabletēm līdzīgus priekšmetus un ierosināja veikt operāciju.

Viņa arī teica, ka pirms divām nedēļām mēģinājusi sevi nogalināt, taču, mēģinādama ieslidināt kaklu virvē, kas bija uzmesta uz griestu ventilatora āķa, bija nokritusi no ķebļa. Raudādama uz grīdas, viņa aizmiga un redzēja sapni, kurā redzējusi baltu stāvu, kas devās zināms kā Emanuels un lūdza Dievu par viņu, kā arī lūdza viņu sevi nenogalināt.

Abolarina izstāstīja savu sapni savai meitai, un abas uzsāka meklējumus internetā, līdz Abolarinas meita atrada, ka minētais “Emanuels” ir bijis Pravieša TB Džošua tēls.

Pagājušajā nedēļā Abolarina bija ticībā aizbraukusi uz baznīcu, un Visvarenā roka nāca pār viņu, kā rezultātā viņa izvēma visus četrus kauri gliemežvākus. Pēc vielu izvemšanas Abolarinai jūtas atvieglota, un viss viņas smagums pēkšņi pazuda.

Pirms Dieva spēks bija viņu uzlūkojis, Abolarina jutās tik aizkaitināta, ka būtu aizgājusi no baznīcas, ja divas draudzes locekles (Sarata un Augusta) nebūtu pierunājušas viņu palikt. Abas sievietes šodien līdzās Abolarinai liecināja par to, kā Visvarenais Dievs viņu atbrīvoja.

Augusta teica, ka viņa pati esot saņēmusi dziedināšanu vēdera sāpēm (apendicīta).

Notiekot Abolarinas dziedināšanai un atbrīvošanai, Dieva kalps TB Džošua, pats nebūdams klāt, sūtīja pravietojumu. Viņš sacīja, ka Abolarina bija apmeklējusi kādu noteiktu vietu, kur viņa pavadījusi nakti. Abolarina apstiprināja pravietojumu, atceroties, ka viņa bija apciemojusi burvju un raganu vadītāju savā ciemā.

Pieliekot punktu visām saistībām ar tumsas spēkiem, viņa iznesa priekšā vidukļa krellītes, ko viņai bija iedevis kāds spirituālists. Vairāk kā priecīga par savu glābšanu un dziedināšanu, Abolarina ieteica cilvēkiem meklēt vienīgi Dievu, lai atrisinātu visas problēmas.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments