0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Liecības BRĪVS NO GARA, KAS IZRAISĪJA ČURĀŠANU GULTĀ UN HOMOSEKSUALITĀTI

BRĪVS NO GARA, KAS IZRAISĪJA ČURĀŠANU GULTĀ UN HOMOSEKSUALITĀTI

Kad pār Eminusu Ajanu nāca svaidījums, tad ļaunais gars viņā izpaudās un atzinās, ka ir atbildīgs par čurāšanu gultā viņa dzīvē; gars teica, ka tas ir spirituālā sieva, bet dažreiz tas izpaužas arī kā vīrietis. 17 gadus Eminuss atradās šī gara varā, kas jau kopš 19 gadu vecuma bija sācis bojāt viņa dzīvi. Šī gara biseksuālā rakstura dēļ Eminuss juta, ka viņu pārņem mīlestība pret abiem dzimumiem.

Lai aizbēgtu no šī gara, Eminuss nolēma migrēt uz Dienvidāfriku. Lidojuma laikā viņš urinēja sevv virsū, un imigrācijas ierēdņi viņu gandrīz aizsūtīja atpakaļ. Dienvidāfrikā Eminuss apmeklēja vairākas baznīcas, taču ļaunais gars palika ietiepīgs un joprojām lika viņam slapināt gultu.

Noguris no tā visa, Eminuss pagājušajā nedēļā nolēma apmeklēt “SCOAN”, būdams “Emmanuel TV” skatītājs Dienvidāfrikā. “Pagājušajā nedēļā, ieejot baznīcā, jutu kā pār mani pārskrien auksti drebuļi,” viņš atcerējās. Kad Dieva kalps Rasīns uzlika viņam savu svaidīto roku, Eminuss uz visiem laikiem tika atbrīvots no ļaunā gara, kas bojāja viņa dzīvi.

Šodien savā liecībā Eminuss atcerējās, kā gars bija padarījis viņu depresīvu, antisociālu un pašnāvniecisku. Viņš teica, ka arī ļaunā gara dēļ, vienmēr esot saskāries ar vilšanos. Kopš viņa atbrīvošanas, Eminuss ir uzsācis jaunu dzīvi. Pirmo reizi 17 gadu laikā viņš pamodies sausā gultā. Viņš ieteica cilvēkiem nonākt pie saprašanas, ka Jēzus nekaunās no mūsu problēmām, jo Viņam ir risinājums.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments