4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTA NO 17 GADUS MOKOŠĀM SĀPĒM

DZIEDINĀTA NO 17 GADUS MOKOŠĀM SĀPĒM

Ajebe Nkenu kundze 17 gadus cieta no mokošām sāpēm un ciešanām, ko izraisīja mugurkaula jostas daļas spondiloze. Šis stāvoklis tik ļoti ietekmēja viņas dzīvi, ka viņa nespēja staigāt, valkāt kurpes vai pat mierīgi gulēt. Viņa katru dienu lietoja karstu ūdeni, lai atvieglotu sāpes. Šādā stāvoklī viņa varēja paļauties tikai uz savu vīru un bērniem, lai veiktu savas ikdienas aktivitātes. Būdama policiste, viņa nespēja saģērbties kā nākas, jo bija jānēsā čības, lai varētu pastrādāt.

Meklējot risinājumu, viņa apmeklēja vairākas slimnīcas, lietoja daudz pretsāpju līdzekļu, bet, par lielu nožēlu, viņas stāvoklis tikai pasliktinājās. Tad ārsti izrakstīja jostasvietas korseti, kas deva tikai pagaidu risinājumu viņas smagajam stāvoklim. Izsmēlusi visas medicīniskās iespējas, viņa nolēma skriet pie Dieva.

Nonākot “SCOAN” baznīcā, praviete Jinka lūdzās par viņu, un dēmoniskais gars, kas bija atbildīgs par viņas stāvokli, atzinās ļaunajos darbos un pameta viņu. Tagad viņa ir pilnībā izdziedināta – Slava Dievam.

Liecinādama, viņa demonstrēja savu jauniegūto brīvību, soļojot kā kareivis draudzes priekšā. Viņa piekodināja cilvēkus uzticēties Dievam, kas viņu dziedināja.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments