0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTA NO 17 GADUS MOKOŠĀM SĀPĒM

DZIEDINĀTA NO 17 GADUS MOKOŠĀM SĀPĒM

Ajebe Nkenu kundze 17 gadus cieta no mokošām sāpēm un ciešanām, ko izraisīja mugurkaula jostas daļas spondiloze. Šis stāvoklis tik ļoti ietekmēja viņas dzīvi, ka viņa nespēja staigāt, valkāt kurpes vai pat mierīgi gulēt. Viņa katru dienu lietoja karstu ūdeni, lai atvieglotu sāpes. Šādā stāvoklī viņa varēja paļauties tikai uz savu vīru un bērniem, lai veiktu savas ikdienas aktivitātes. Būdama policiste, viņa nespēja saģērbties kā nākas, jo bija jānēsā čības, lai varētu pastrādāt.

Meklējot risinājumu, viņa apmeklēja vairākas slimnīcas, lietoja daudz pretsāpju līdzekļu, bet, par lielu nožēlu, viņas stāvoklis tikai pasliktinājās. Tad ārsti izrakstīja jostasvietas korseti, kas deva tikai pagaidu risinājumu viņas smagajam stāvoklim. Izsmēlusi visas medicīniskās iespējas, viņa nolēma skriet pie Dieva.

Nonākot “SCOAN” baznīcā, praviete Jinka lūdzās par viņu, un dēmoniskais gars, kas bija atbildīgs par viņas stāvokli, atzinās ļaunajos darbos un pameta viņu. Tagad viņa ir pilnībā izdziedināta – Slava Dievam.

Liecinādama, viņa demonstrēja savu jauniegūto brīvību, soļojot kā kareivis draudzes priekšā. Viņa piekodināja cilvēkus uzticēties Dievam, kas viņu dziedināja.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments