4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTA NO 50 GADU KURLUMA KREISAJĀ AUSĪ UN 33 GADU

DZIEDINĀTA NO 50 GADU KURLUMA KREISAJĀ AUSĪ UN 33 GADU

Dienvidāfrikānietei Izabellai Koko mēdza no kreisās auss tecēt ūdens sajaucies ar asinīm – tā bija problēma, kas viņai bija bijusi kopš sešu vai septiņu gadu vecuma.

Tagad, jau piecdesmit deviņus gadus veca, Izabella pagājušajā pirmdienā bija apmeklējusi “SCOAN Dzīvā Ūdens Dievkalpojumā”. Dievkalpojuma laikā Izabella saņēma dziedināšanu ne tikai kreisajai ausij, bet arī redzei. Viņa bija lietojusi ieteiktās brilles jau kopš 1987. gada, bet šodien var lasīt bez brillēm. Lai gan ārsti bija viņai teikuši, ka viņas nekad vairs nedzirdēs ar kreiso ausi, Izabella to ignorēja un tuvojās Dievam ticībā.

Šodien, savā liecībā, Izabella pateicās Dievam par to, ka Viņš atbrīvojis viņu no kurluma apkaunojuma. Viņa ieteica cilvēkiem ticēt Dieva spēkam, kas spēj dziedināt.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments