0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTA NO 50 GADU KURLUMA KREISAJĀ AUSĪ UN 33 GADU

DZIEDINĀTA NO 50 GADU KURLUMA KREISAJĀ AUSĪ UN 33 GADU

Dienvidāfrikānietei Izabellai Koko mēdza no kreisās auss tecēt ūdens sajaucies ar asinīm – tā bija problēma, kas viņai bija bijusi kopš sešu vai septiņu gadu vecuma.

Tagad, jau piecdesmit deviņus gadus veca, Izabella pagājušajā pirmdienā bija apmeklējusi “SCOAN Dzīvā Ūdens Dievkalpojumā”. Dievkalpojuma laikā Izabella saņēma dziedināšanu ne tikai kreisajai ausij, bet arī redzei. Viņa bija lietojusi ieteiktās brilles jau kopš 1987. gada, bet šodien var lasīt bez brillēm. Lai gan ārsti bija viņai teikuši, ka viņas nekad vairs nedzirdēs ar kreiso ausi, Izabella to ignorēja un tuvojās Dievam ticībā.

Šodien, savā liecībā, Izabella pateicās Dievam par to, ka Viņš atbrīvojis viņu no kurluma apkaunojuma. Viņa ieteica cilvēkiem ticēt Dieva spēkam, kas spēj dziedināt.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments