4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTA NO KURLUMA LABAJĀ AUSĪ “DZĪVĀ ŪDENS” DIEVKALPOJUMA LAIKĀ

DZIEDINĀTA NO KURLUMA LABAJĀ AUSĪ “DZĪVĀ ŪDENS” DIEVKALPOJUMA LAIKĀ

Pagājušajā nedēļā “SCOAN pirmdienas Dzīvā Ūdens Dievkalpojumā” malaviete, kundze Pativa Magolī saņēma dziedināšanu no labās auss kurluma. 2015. gadā, kamēr viņa bija Kongo, viņai bija izveidojusies auss infekcija, un ārsti nevarēja palīdzēt.

Pēc tam viņa devās uz Dienvidāfriku, lai turpinātu ārstēties. Tur viņai bija operācija, taču beigās palika tikai viena vesela auss – kreisā. Viņas stāvokļa dēļ Pativa sāka doties uz baznīcu ar kavēšanos, jo viņu traucēja slavēšanas un pielūgsmes troksnis.

2016. gadā viņa atklāja “Emmanuel TV” un sāka regulāri skatīties un viņas ticība tika stiprināta. Beigu beigās viņa pagājušajā nedēļā apmeklēja dievkalpojumu un, Dievam par godu, atguva dzirdi savā labajā ausī. Liecinādama šodien kopā ar savu meitu, viņa ieteica cilvēkiem uzticēties Dieva spējai dziedināt.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments