0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTA NO KURLUMA LABAJĀ AUSĪ “DZĪVĀ ŪDENS” DIEVKALPOJUMA LAIKĀ

DZIEDINĀTA NO KURLUMA LABAJĀ AUSĪ “DZĪVĀ ŪDENS” DIEVKALPOJUMA LAIKĀ

Pagājušajā nedēļā “SCOAN pirmdienas Dzīvā Ūdens Dievkalpojumā” malaviete, kundze Pativa Magolī saņēma dziedināšanu no labās auss kurluma. 2015. gadā, kamēr viņa bija Kongo, viņai bija izveidojusies auss infekcija, un ārsti nevarēja palīdzēt.

Pēc tam viņa devās uz Dienvidāfriku, lai turpinātu ārstēties. Tur viņai bija operācija, taču beigās palika tikai viena vesela auss – kreisā. Viņas stāvokļa dēļ Pativa sāka doties uz baznīcu ar kavēšanos, jo viņu traucēja slavēšanas un pielūgsmes troksnis.

2016. gadā viņa atklāja “Emmanuel TV” un sāka regulāri skatīties un viņas ticība tika stiprināta. Beigu beigās viņa pagājušajā nedēļā apmeklēja dievkalpojumu un, Dievam par godu, atguva dzirdi savā labajā ausī. Liecinādama šodien kopā ar savu meitu, viņa ieteica cilvēkiem uzticēties Dieva spējai dziedināt.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments