4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības IZBEIDZAS 10 GADU KURLUMS LABAJĀ AUSĪ

IZBEIDZAS 10 GADU KURLUMS LABAJĀ AUSĪ

Piecdesmit divus gadus vecais Eižens Momohs astoņus gadus bija cietis no kurluma labajā ausī. Problēma bija sākusies pirms 10 gadiem, kad kāds viņam iesitis pa ausi un tā sākusi strutot. Divus gadus pēc incidenta Eiženu injicēja farmaceits, un labā auss aizvērās pilnībā.

Šī problēma ietekmēja viņa spēju komunicēt ar ģimeni un citiem. Ticēdams Dieva spēkam, kas var atbrīvot no visām vainām, Eižens pagājušajā nedēļā apmeklēja “SCOAN pirmdienas Dzīvā Ūdens dievkalpojumu”. Lūdzot Dievu uz lūgšanu kalna viņš divreiz nedzirdīgajā ausī iepilināja “Dzīvo Ūdeni”, un tas viņa ausī izraisīja dīvainas sajūtas.

Kopš tā laika viņš ir atguvis dzirdi ausī, kas bijusi kurla jau apmēram 10 gadus. Šodien, liecinot kopā ar vīru, Momohas kundze pateicās Dievam par to, ka Viņš atjaunojis mieru viņu mājās. Viņu meita teica: “Tagad man nav jābāž mute tuvu pie tēva auss, pirms viņš mani sadzird.”

Viņa ieteica cilvēkiem uzticēties Dievam, ka viņš spēj dziedināt. Raksturojot “Dzīvo Ūdeni” kā gaismu un dzīvību, Eižens ieteica cilvēkiem pacietīgi gaidīt Dievu.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments