4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības IZGAIST ASTMA UN SEZONĀLĀS ALERĢIJAS “DZĪVĀ ŪDENS” DIEVKALPOJUMĀ

IZGAIST ASTMA UN SEZONĀLĀS ALERĢIJAS “DZĪVĀ ŪDENS” DIEVKALPOJUMĀ

Dienvidāfrikā dzīvojošā zimbabviete Buhlebenkosī Kafata cieta no astmas un sezonālām alerģijām. Vējainos apstākļos viņas dzīve bija nožēlojama; viņa nevarēja normāli elpot, jo krūšu kurvis it kā sarāvās. Šis tāvoklis ietekmēja viņas dzīvi daudzējādi, it īpaši akadēmiskā un sociālā ziņā.

Viņa vienmēr bija nogurusi, un viņai bija grūti redzēt savu nākotni. Kad nomira māte, viņas stāvoklis pasliktinājās un viņa cieta vēl vairāk. Taču pagājušajā pirmdienā Buhlebenkosī piedalījās “SCOAN Dzīvā ūdens dievkalpojumā”. Kad viņa devās uz “Ūdens Kalnu”, Buhlebenkosī lūdzās, lai Dievs viņai pieskaras un atkal padara viņu veselu.

Pēc ūdens iedzeršanas viņa uzreiz sajuta atvieglojumu krūškurvī, un ka elpošana kļūvusi normāla. Tikpat svarīgi bija tas, ka Dieva Gars palīdzēja Buhlebenkosiī atbrīvoties no rūgtuma, kas mājoja viņas sirdī kopš mātes nāves.

“Tagad es esmu lūgšanu mašīna,” viņa teica liecībā baznīcā šodien. Viņa ieteica cilvēkiem saprast, ka “SCOAN” baznīcā ir dzīvā Dieva klātbūtne.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments