0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Liecības IZZŪD 8 GADU ILGSTOŠAS GRŪTĪBAS STAIGĀT

IZZŪD 8 GADU ILGSTOŠAS GRŪTĪBAS STAIGĀT

Viņš nespēja ne noliekties, ne kaut ko darīt sevis labā, liekot viņam būt atkarīgam no savas sievas, kas ir medmāsa pēc profesijas, un bērniem. Vienā brīdī Bens izlēma vairs nelietot zāles.

Mugurkaula sklerozes un vidukļa spondilozes dēļ, Benam Onovū bija nopietnas grūtības staigāt vairāk nekā astoņus gadus. Meklēdams dziedināšanu no briesmīgā stāvokļa, Bens apmeklēja daudzas slimnīcas, bet viss, ko viņš ieguva bija tikai zāles un neefektīva terapija. Jostas vietas korsete un spieķis, kas viņam kaut cik palīdzēja pārvietoties, skaidri liecināja par viņa rīcībespēju.

Viņš savai ģimenei atklāja, ka, būdams “Emmanuel TV” skatītājs, labprāt apmeklētu “SCOAN” baznīcu. Pagājušajā nedēļā viņš ieradās baznīcā, kur par viņu lūdza varenajā Jēzus Kristus vārdā. Kad Pravietis Kriss lūdza par viņu Dievu, Bens sacīja: “Tas bija tā, it kā nāktu pār mani…”

Kopš tā laika Bens ir atguvis labu gaitu un vairs nelieto staigāšanas spieķi vai jostasvietas korseti. Viņa sieva pateicās Dievam par to, ka novelta smaga nasta no ģimenes pleciem, jo tagad viņas vīrs pats var gan nomazgāties, gan uzvilkt drēbes.

Prostatas pietūkums – vēl viena problēma Bena ķermenī, tagad bija zudis. Bens ieteica cilvēkiem skriet pie Dieva, lai atrisinātu visas savas problēmas.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments