4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības STĪVAS ROKAS DZIEDINĀŠANA CAUR “DZĪVO ŪDENI”

STĪVAS ROKAS DZIEDINĀŠANA CAUR “DZĪVO ŪDENI”

Sāra ieradās no Ugandas ar sāpošu un stīvu roku. Viņa bija iesaistīta ceļu satiksmes negadījumā, kurā viņa savainoja kreiso plecu. Sāpes neļāva viņai veikt ikdienas darbus, un tas viņai arī liedza mierīgu nakts atpūtu, jo viņa nevarēja gulēt uz kreisā pleca. Sāpes bija tik stipras, ka ārstiem vajadzēja izrakstīt pretsāpju līdzekļus, lai atvieglotu sāpes, bet tas nepalīdzēja.

Par laimi, labs Sāras draugs viņu iepazīstināja ar “SCOAN” baznīcu. Pagājušā gada septembrī atbrauca uz “SCOAN”, kur viņai bija privilēģija uzkāpt “SCOAN lūgšanu kalnā”, kur saņēma tūlītēju dziedināšanu, apšļakatot kreiso plecu ar “Dzīvo Ūdeni”.

Sāra vēlāk atgriezās, lai liecinātu par pilnīgo dziedināšanu, ko viņa saņēma. Viņa ieteica visiem ticēt Dievam, un Viņš viņiem dos dzīvību, jo “Dzīvajā Ūdenī” ir dzīvība.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments