0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Liecības STĪVAS ROKAS DZIEDINĀŠANA CAUR “DZĪVO ŪDENI”

STĪVAS ROKAS DZIEDINĀŠANA CAUR “DZĪVO ŪDENI”

Sāra ieradās no Ugandas ar sāpošu un stīvu roku. Viņa bija iesaistīta ceļu satiksmes negadījumā, kurā viņa savainoja kreiso plecu. Sāpes neļāva viņai veikt ikdienas darbus, un tas viņai arī liedza mierīgu nakts atpūtu, jo viņa nevarēja gulēt uz kreisā pleca. Sāpes bija tik stipras, ka ārstiem vajadzēja izrakstīt pretsāpju līdzekļus, lai atvieglotu sāpes, bet tas nepalīdzēja.

Par laimi, labs Sāras draugs viņu iepazīstināja ar “SCOAN” baznīcu. Pagājušā gada septembrī atbrauca uz “SCOAN”, kur viņai bija privilēģija uzkāpt “SCOAN lūgšanu kalnā”, kur saņēma tūlītēju dziedināšanu, apšļakatot kreiso plecu ar “Dzīvo Ūdeni”.

Sāra vēlāk atgriezās, lai liecinātu par pilnīgo dziedināšanu, ko viņa saņēma. Viņa ieteica visiem ticēt Dievam, un Viņš viņiem dos dzīvību, jo “Dzīvajā Ūdenī” ir dzīvība.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments