4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības BEIDZAS 16 GADUS ILGS OSTEOARTRĪTS

BEIDZAS 16 GADUS ILGS OSTEOARTRĪTS

SCOAN 09/02/2020

Kanādā dzīvojošā 53 gadus vecā Keita Adeja jau 16 gadus sirga ar abu ceļu osteoartrītu, kas padarīja viņās staigāšanu par murgu. Visu šo laiku viņa piedzīvoja smagas sāpes ķermenī. Viņai vajadzēja izmantot staigāšanas spieķi, lai varētu veikt jebkādas kustības.

Pēdējo četru gadu laikā viņas stāvoklis bija tik ļoti pasliktinājies, ka viņa bija spiesta pārcelties uz Ganu, kad Kanādā beidzās vasaras sezona. Pēdējos 13 gadus viņa nebija spējusi veikt nevienu darbu un tā viņa kļuva atkarīga no valdības pabalstiem.

Taču pagājušajā svētdienā, kad viņa saņēma lūgšanas Jēzus Kristus varenajā vārdā, par viņu nāca Dieva spēks un tapa dziedināta. Kopā ar meitu un dēlu Keita savas liecības beigās ieteica cilvēkiem meklēt Dievu, jo Viņš ir vienīgais, kas var atrisināt visas problēmas. Viņas meita saviem klausītājiem un skatītājiem ieteica, teikdama: “Uzticieties Dievam!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments