0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Liecības BEIDZAS "PĒC-OPERĀCIJAS" SĶIDRUMA IZDALĪŠANĀS

BEIDZAS “PĒC-OPERĀCIJAS” SĶIDRUMA IZDALĪŠANĀS

SCOAN 09/02/2020

Kamēr notika masveida lūgšanas pagājušās svētdienas “SCOAN” dievkalpojumā, Činazas Ekpo kundzes dzīvē notika kaut kas neparasts. Kas tas bija? Tas notika, kad, viņa uz ceļiem lūdzoties, sastapās ar Dievu un no viņās izplūda šķidrums. 

Šodien Činaza atgriezās baznīcā, lai liecinātu par to, kas ar viņu bija noticis. Viņa teica, ka iepriekš viņai bijušas četras operācijas un ārsti aizmirsuši izņemt diegu no vietas, kur bija šūta brūce. 

Viņa teica, ka pēc atgriešanās slimnīcā ārsts noņēmis diegu, bet pēc tam viņa sākusi konstatēt, ka no šuves nāk ārā strutas. Šī nepatīkamā situācija turpinājās līdz pat pagājušajai nedēļai, kad Dieva spēks viņu uzlūkoja un izraidīja visu to, ko ļaunais bija iesējis viņas sistēmā.

Kopš šīs izraidīšanas, Činaza teica, ka viņas dzemdē vairs nav sāpju, un tagad viņa var darīt lietas, ko agrāk nevarēja darīt. Kopā ar vīru, Činaza ieteica cilvēkiem uzticēties Dievam.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments