4.3 C
Riga
svētdien, februāris 23, 2020
Mājas Liecības BEIDZAS "PĒC-OPERĀCIJAS" SĶIDRUMA IZDALĪŠANĀS

BEIDZAS “PĒC-OPERĀCIJAS” SĶIDRUMA IZDALĪŠANĀS

SCOAN 09/02/2020

Kamēr notika masveida lūgšanas pagājušās svētdienas “SCOAN” dievkalpojumā, Činazas Ekpo kundzes dzīvē notika kaut kas neparasts. Kas tas bija? Tas notika, kad, viņa uz ceļiem lūdzoties, sastapās ar Dievu un no viņās izplūda šķidrums. 

Šodien Činaza atgriezās baznīcā, lai liecinātu par to, kas ar viņu bija noticis. Viņa teica, ka iepriekš viņai bijušas četras operācijas un ārsti aizmirsuši izņemt diegu no vietas, kur bija šūta brūce. 

Viņa teica, ka pēc atgriešanās slimnīcā ārsts noņēmis diegu, bet pēc tam viņa sākusi konstatēt, ka no šuves nāk ārā strutas. Šī nepatīkamā situācija turpinājās līdz pat pagājušajai nedēļai, kad Dieva spēks viņu uzlūkoja un izraidīja visu to, ko ļaunais bija iesējis viņas sistēmā.

Kopš šīs izraidīšanas, Činaza teica, ka viņas dzemdē vairs nav sāpju, un tagad viņa var darīt lietas, ko agrāk nevarēja darīt. Kopā ar vīru, Činaza ieteica cilvēkiem uzticēties Dievam.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

Neesi izbijies!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

PAREIZS DZĪVOŠANAS PROCESS RADA ATŠĶIRĪBU

Rakstvietas: Rom. 8, Ps. 37:6-11 Atzīsti, ka Tas Kungs ir bijis labs pret tevi! Pateicies Viņam par visu! Alelujā!

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites....

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma...

Recent Comments