0.2 C
Rīga
otrdien, augusts 11, 2020
Mājas Sprediķi Kriss MEKLĒJOT PATIESĪBU SAMĀKSLOTĀ PAAUDZĒ

MEKLĒJOT PATIESĪBU SAMĀKSLOTĀ PAAUDZĒ

SCOAN Svētdienas Dievkalpjums 09/02/2020

REIZĒM MELI IZKLAUSĀS PĒC PATIESĪBAS

Man ir kāds īss stāsts, ar ko padalīties, kas palīdzēs labāk saprast šo vēsti. Pagājušogad man bija tā privilēģija apmeklēt pasākumu: “Tikšanās Nācaretē ar TB Džošua”. Tas bija brīnišķīgs pasākums. Tikko kā tur nonākot, kāds vecāka gājuma vīrietis pieskrēja pie manis un ļoti laipni mani uzņēma. Tad viņš man jautāja: “Vai tu esi man draugos feisbukā?” Es teicu, ka neesmu ne feisbukā, ne citos sociālajos tīklos. Uz ko viņš pārliecināti atbildēja: “Nē tu esi, es taču ar tevi runāju divas dienas atpakaļ.” Man vajadzēja viņu pārliecināt, ka es tas tiešām nebiju, bet kāda viltus persona. Un atkal viņš man teica: “Bet tu taču pats teici, ka TB. Džošua ieradīsies Izraēlā.”

Tā bija ļoti ērmīga saruna, jo man vajadzēja viņu pārliecināt, ka es esmu īstais Kriss, bet otrs – neīstais. Pats dīvainākais bija tas, ka, jo vairāk es centos viņu pārliecināt, jo mazāk viņš sāka ticēt, ka es esmu īstais Kriss. Kāpēc es dalos ar šo stāstu? Jo šis stāsts, diemžēl, ir mūsu paaudzes ilustrācija. Mēs dzīvojam samākslotā paaudzē, laikā, kad ir ļoti grūti būt patiesam un dzīvot Dievam.

Jo daudz ir aicinātu, bet maz izredzētu.

MAT. 22:14

KUR TIE LAIKI

Dzīvojot šajā paaudzē, nepieņem lēmumus pārāk ātri, bet pārbaudi visu Dieva Vārda gaismā. Tie laiki, kad varēja ticēt tam, ko redzi, ko dzirdi vai lasi, ir pagājuši. Šajos laikos mums ir jāskatās cauri sievietes kosmētikai. Vai viņa ir arī skaista iekšpusē, ne tikai ārpusē? Esi uzmanīgs lasot ziņas, nepieņemt to par patiesību, jo viltus ziņas ir visapkārt. Saņemot telefona zvanus, nesāc priecāties par ātru, ja kāds sola palīdzību, jo dienas, kad cilvēki turēja savus vārdus, ir pagājušas. Mīli visus; uzticies tikai Dievam!

Uzmanies! Pieņemt kaut ko par šķīstu, tamdēļ ka izskatās šķīsts, vairs nedrīkst – tie laiki ir aizgājuši. Šajā paaudzē dzīvojot, tev ir jāskatās dziļāk, lai apstiprinātu, vai tas tiešām šķīsts. Dienas, kad varēja uzticēties tam, ko saka mācītājs, pravietis vai apustulis, ir pagājušas. Varbūt vēsts, ko tie sludina, ir patiesa, bet tev tik un tā jāpārbauda, kas ar tevi runā. Nav grūti pateikt: “Jēzus ir Kungs!” Tāpat laiki, kad varēja ļaut katram uzlikt rokas, lai aizlūgtu, ir pagājušas. Arī šo vēsti lasot, ej un pārbaudi Dieva Vārda gaismā! Nepieņem visu, ko saka, par patiesību!

Dienas, kad varēja uzticēties politiķiem un pieņemt lēmumu, ir sen pagājušas. Ja tu redzi kādu raudam, ej un mierini viņu, bet esi uzmanīgs, jo daži raud no savām acīm, bet ne no sirds. Reiz es satiku kādu sievieti baznīcā pāris gadus atpakaļ, un es jautāju: “Kāda ir tava nodarbošanās?” Viņa atbildēja: “Esmu profesionāla vaimanātāja, man maksā par to, ka es eju apraudāt mirušos! Pat ja mirušais ir bijis bezdievis, tad pēc manas raudāšanas, apkārtējie domā, ka viņš bijis svētais.”

Visu vajag pārbaudīt. Pārdomā savu dzīvi. Daudzas situācijas, ar kurām mēs šodien saskaramies, ir tamdēļ ka nepārbaudam savus darbus, attiecības, cilvēku solījumus, utt. Dieva Vārda gaismā. Izskats var būt maldinošs. Tāpēc bībele aicina mūs būt modriem un lūgt Dievu, jo šī paaudzes ir nepatiesa.

 Esiet modrīgi un lūdziet Dievu…

MAT 26:41

Arī veikalā ir grūti atrast oriģinālu produktu, visur kopijas un viltojumi. Lai atrastu oriģinālu, ir jāmeklē dziļāk. Atzīsti jeb uzzini patiesību un patiesība darīs tevi brīvu.

jūs atzīsit patiesību, un patiesība darīs jūs brīvus

JĀŅA 8:32

7 SKEVAS DĒLI

Neaizmirsti, ka 7 Skevas dēli nebija patiesi. Viņi nebija tiesīgi darīt to, ko viņi darīja un pienāca diena, kad viņiem uzdeva jautājumu, uz kuru viņi nevarēja atbildēt (Ap. d. 19:13-16). Dieva bērni, cilvēks var būt bagāts un slavens, bet nepatiess un reiz pienāks tā diena… Kādu dienu mums katram tiks uzdots jautājums: ko tu dari? Citiem vārdiem, pienāks diena, kad tiks pārbaudīts, vai tu esi patiess. Jau nāk brīdis, kad mēs vairs nespēsim aiziet tālāk, jo tikai Jēzus var mūs aizvest līdz beigām.

Jēzus ir Sākums un Gals. Sacīkšu starta posms nenosaka uzvarētāju, arī vidus ne, bet gan finišs nosaka uzvarētāju. Vienīgi Jēzus var aizvest līdz finišam. Vai varbūt tu esi ieguvis universitātes grādu krāpnieciskā veidā? Pienāks diena, kad… Vai esi izbraucis ārpus valsts, izmantojot citas personas dokumentus? Pienāks diena, kad… Vai tu esi guvis ienākumus korupcijas, zagšanas ceļā? Pienāks diena, kad mēs katrs atbildēsim uz jautājumu: “Ko tu dari? Kur tu to dabūji?”

Uzdod sev jautājumu: vai tu esi patiess? Vai arī tu kādu kopē, imitē? Viss, kas ir īsts, izturēs laika pārbaudi. Īsti produkti pastāv, neīsti – noriet. Ko tu dari šodien, kas nav patiess un tomēr dod panākumus? Vienu dienu tas tevi pievils un atstās laikā, kad tas būs visvairāk vajadzīgs. TB Džošua saka: “Lai kļūtu par Dieva personu, jāseko Viņa procesiem.” Problēma ar šodienas paaudzi ir tā, ka tā ir pārāk nepacietīga, lai sekotu Viņa procesiem, tāpēc tā izvēlas viltojumu, nevis īsto.

VILTOJUMA PĀRBAUDE

Paskaties uz laulībām. Daudzas no tām ir neīstas. Šodien daudzi precas izskata, naudas, slavas un citu tamlīdzīgu iemeslu dēļ. Ja kaut kas notiek ar šīm ārīgām lietām, tad laulībam vairs nav uz ko balstīties un tās sabrūk. Jau tu precies, lai apmierinātu kāri, tad tas nepalīdzēs. Apprecēšanās nevar atrisināt depresijas problēmu. Stāties laulības vecuma dēļ arī nav risinājums, jo Dieva laiks ir labākais. Nevis īstā persona gādā īsto laiku precēties, bet īstais laiks gādā īsto personu.

Kā ar politiku? Demokrātiju radīja cilvēki priekš cilvēkiem, bet šodien, šķiet, cilvēku viedokļi vairs netiek ņemti vērā. Kāpēc? Jo daudzu politiķu nokļūšana augstā amatā ir veikta netaisnības ceļā. Varbūt tava karjera katapultēja pateicoties nozagtam pilnvarojumam? Bet – kādu dienu nāks viltojuma pārbaude.

Pastāv daudzas politiskās portijas, kuru biedri ir locekļi dažādām ticībām un konfesijām, tomēr savstarpēji sastrādājas. Un tie paši cilvēki svētdienās nāk uz baznīcu un tur viens otru nosoda, kritizē, diskriminē. – Vai tā nav liekulība? Mēs strādājam vietā, kur cilvēkiem nav tā pati ticība, saņemam algu un ziedojam to draudzē, bet tajā pat laikā aprunā tos, no kurienes nākusi tava nauda, vai tā nav liekulība?

Apmeklējot ārstu, vai tu jautā viņam, vai viņš ir ticīgs, pirms ļauj viņam sevi veikt izmeklējumus? Ja tu nokļūtu komā un dakteris tev palīdzētu atgriezties dzīvē un tu uzzinātu, ka viņš nebija kristietis, vai tu tu teiktu: “Dakter, atgriez mani atpakaļ komā?”

Vai lidojot ar lidmašīnu, tu jautāji pilota ticības pārliecību? Bet tava dzīvība ir viņa rokās visu lidojuma laiku. Vai pusdienojot restorānā, jautāji pavāram, no kuras draudzes viņš nāk? Nē. Tad kāpēc nākt uz pielūgsmes vietu un glābšanu pārvērstu nosodīšanā? Liekulība. Dzīvojot neīstu dzīvi, tiek dzemdēta liekulība.

Kāds mācītājs no citas draudzes pāris gadus atpakaļ ieradās “SCOAN” baznīca liecinot, kā Viņam kopā lūdzot kopā ar “Emmanuel TV”, Dievs viņu dziedinājis no neārstējamas slimības. Pēc pāris mēnešiem viņš atkal atgriezās un stāstīja, ka viņa draudzes vecaji viņu pasauca uz tikšanos un viņi nosodīja par to, ka viņš bijis “SCOAN” baznīcā un atlaida no mācītāja amata. Bet vēlāk viens no šīs draudzes galvām pats sāka skatīties “Emmanuel TV”.

Neatbildi uz kritiku, jo laiks rādīs! Vienīgais veids kā būt patiesam šajā samākslotajā paaudzē ir uzticēties tikai Dievam. Nav cita ceļa. Jēzus ir patiesība, ceļš un dzīvība. Uzticies tikai Dievam, mīli Dievu; lai Dieva Vārds kļūst par pamatu tavam viedoklim. Tu vari cīnīties pret viltojumu un to uzvarēt, bet nevari cīnīties un uzvarētu patiesību! Vienīgi Dievs var atmaskot viltojumu. Visu, ko var saņemt Dieva bērni, sātans var kopēt, bet visu, ko sātans dod neiztur laika pārbaudījumu.

Necīnies pret patiesību, jo patiesība jeb DIEVS nekad nezaudēs. Negaidi, kamēr pienāks tava kārta; nožēlo laikus!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments