0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Liecības DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

DZIEDINĀTA NO MIEGA APNOJAS UN SAUSU ACU KAITES

Kristīne Deplanka atbrauca uz “SCOAN” no tālās Francijas miega apnejas problēmas dēļ. Jau divus gadus viņai bija risks mirt miegā skābekļa trūkuma dēļ. Viņai bija arī sausas acis. Labākais, ko vņai ārsti varēja izdarīt, bija izrakstīt elpošanas aparātu.

Acu kaites dēļ viņai nācās lietot dažādas zāles vairākas reizes dienā. Kā jau paredzams, šīs veselības problēmas sievietei radīja nopietnas grūtības dzīvot. Viņa vienmēr bija nogurusi skābekļa trūkuma dēļ un cieta no briesmīgas niezes acīs.

Zaudējusi cērības saņemt medicīnisku palīdzību, Kristīne nāca ar savu lietu pie Visvarenā Dieva. Pagājušajā nedēļā par viņu tika lūgts Jēzus Kristus varenajā Vārdā.

Pēc lūgšanām viņa teica, ka krūškurvī sajuta tūlītēju atvieglojumu. Liecinot par savu dziedināšanu, viņa sāka raudāt emociju uzplūdumā – kaut ko tādu viņa nebija darījusi pēdējos divus gadus acu sausuma dēļ.

Kopš savas dziedināšanas Kristīne ir gulējusi vēl mierīgāk, nekā zīdainis. Viņa ieteica cilvēkiem meklēt dziedināšanu Jēzū Kristū.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments