0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Liecības IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

IZBEIDZAS TRĪS GADU CEĻGALU ARTRĪTS UN LOCĪTAVU EFŪZIJA

Kanādā dzīvojošai kamerūnietei Gladiasai Berī kundzei bija grūti staigāt ceļgala locītavu efūzijas un artrīta dēļ, kā rezultātā viņai nācās lietot ceļgalu saites. 58 gadus vecā uzņēmējai bija grūti turpināt savu darbu, jo viņas ceļgali nemitīgi trīcēja, tādējādi liedzot viņai stabilitāti. Viņa tik tikko spēja paiet, un, kad vien tas izdevās, viņai nācās uz kādu brīdi atpūsties, lai atgūtu spēkus.

Gladisa, kurai kopš 2017. gada bija nozīmēta operācija, nolēma meklēt dievišķu risinājumu. Pagājušajā nedēļā viņa saņēma lūgšanas Jēzus varenajā vārdā “SCOAN lūgšanu līnijā”. Kad pēc lūgšanām viņai pavēlēja piecelties un iet, Gladisa piecēlās kājās un pirmo reizi triju gadu laikā bez sāpēm gāja uz priekšu.

Šodien viņa atgriezās baznīcā, lai liecinātu par Tā Kunga labestību viņas dzīvē. “Viss ir piepildīts,” Gladisa sacīja baznīcai, piebilstot: “Tagad es izskatos labi.” Viņa teica, ka tagad arī guļ labi un jūtas lieliski. Viņa ieteica cilvēkiem skatīties “Emmanuel TV” televīziju, lai ticība tiktu celta.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments