0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Sprediķi TB Džošua NEESI IZBIJIES!

NEESI IZBIJIES!

TB Džošua SCOAN Dzīvā Ūdens Dievkalpojums 17/02/2020

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Kad Dieva vīra kalpotājs cēlās agri no rīta un izgāja ārā no mājas, redzi, tad karaspēks ar zirgiem un ratiem bija jau pilsētu ielencis, un viņa puisis tam sacīja: “Ak vai, mans kungs! Ko nu darīsim?”

Bet viņš atbildēja: “Nebīsties, jo to, kas ir ar mums, ir vairāk nekā to, kas ir pie viņiem.”

2. ĶĒN. 6:15-16

No visām problēmām ir izeja! Nebaidies! Vai tev liekas, ka tava slimība, nabadzība, neveiksme tevi uzvar? Nebaiļojies, jo tie, kas cīnās par tevi, atbalsta tevi, ir vairāk nekā, to, kas ir pret tevi – slimības, stagnācijas, neveiksmes un nabadzība karapulki.

Šodien mēs, mūsu paaudze, esam kā Elijas kalpotājs – ārpusē cīnītāji, bet iekšpusē panikas un baiļu pārņemti. Ar lūpām piesaucam Jēzus Vārdu, bet sirdī notiek kas cits.

Kas notiktu jau baznīcā ienāktu spēcīgs lauva? Drošvien daudzi pa logiem lektu laukā. Tāpat mūsu dzīvēs – kad nāk grūtībās vai kārdinājums, liekas, aizmirstam savu ticību.

Mēs ārīgi paceļam rokas slavējot To Kungu, bet iekšpusē – šaubas, bailes un neticība. Stefans neaizmirsa savu ticību (Ap.d 7:1). Viņš apzinājās savu ticību pat nāvē. Ar katru viņam sviesto akmeni viņš teica: “Paldies, Jēzu!” Bet kā mēs reaģējam? – “Kāpēc tas ar mani notiek? Es taču eju draudzē, dod desmito tiesu.” Tas ir pirmais, ko mēs sakām.

Pāvils un Sīla, saņemdami nopietnus draudus, neaizmirsa savu ticību (Ap. D. 16:22). Daniels apzinājās ticību zem cilvēku spiediena (Dan. 6:10)

Lūdz Dievam palīdzību: neignorēt un neaizmirst savu lietot ticību slimībā, nabadzībā, grūtībās, izaicinājumos, utt.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments