0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Liecības ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

Emanuels bija cilvēks ar kuru bija patīkami uzturēties kopā, taču viņš zaga tieši no tiem cilvēkiem, kas viņam visvairāk palīdzēja.

Vienreiz viņš nozaga klēpjdatoru un citas vērtīgas lietas no cilvēka, kas viņam palīdzēja. Kad viņam lika atgriezt nozagto, Emanuels par to pieprasīja 50 000 nairas no personas, kuru apzaga. Viņam samaksāja šo summu, bet viņš jau bija pārdevis klēpjdatoru.

Vēlāk viņš apzaga citu personu, kas izrādījās bija draugs personai, kurai vins bija nozadzis klēpjdatoru.

Beigu beigās Emanuelu arestēja policija, un viņš krita publiskā apkaunojumā. Pēc šī incidenta, sekodams mātei, viņš apmeklēja “SCOAN” baznīcu.

Slava Dievam – kopš atbrīvošanas viņš ir jauns radījums un vairs nejūt kāri zagt no tiem, kas viņam palīdz vai citiem. Viņš ieteica cilvēkiem ticēt, ka Dievam nekas nav neiespējams.

Iepriekšējais rakstsES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI
Nākamais rakstsLŪGŠANAS SIRDS

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments