0.2 C
Rīga
trešdien, jūlijs 15, 2020
Mājas Sprediķi Kriss LŪGŠANAS SIRDS

LŪGŠANAS SIRDS

SCOAN 15/03/2020

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18

Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās. Pieredze ir vislabākais skolotājs. Gribu padalīties ar pieredzi, kuru nekad neaizmirsīšu.

Daudzus gadus atpakaļ man bija privilēģija būt lūgšanu kalnā. Tur lūdzoties, es tālumā redzēju kādu persona, kas uz ceļiem karsti lūdza Dievu. Šī persona bija TB Džošua. Tas mani aizkustināja.

Atcerējos, ko bībele saka Mat. ev. 6:6: ka rezultāts ir tikai tas, kas plūst pāri no mūsu attiecībām ar Dievu. Kad TB. Džošua redzēja, ka esmu viņu pamanījis, viņš parādija man savus ceļus. Viņa ceļi bija sabiezējuši. Viņš teica: “Tāds ir manas dzīves noslēpums: es dzīvoju savu dzīvi uz ceļiem. Tas nenozīmē, ka visu laiku esmu uz ceļiem, bet mana sirds ir vienmēr uz ceļiem Dieva priekšā.”

Dzīvosim savu dzīvi uz ceļiem. Lūgšana nav tikai vārdu izteikšana, bet attiecības starp Dievu un cilvēkiem. Sadraudzība ar Kristu rodas no ciešas vienības ar Kristu. Dieva lūgšana ir dzīves veids. Darot visas lietas – lūdz! Apsēdies un lūdz, piecelies un lūdz, sveicinies un lūdz!

Šodien mēs vairs neuztveram lūgšanu kā dzīves stūrakmeni. Mēs redzam Dievu kā palīgu tikai bēdu brīžos; tas ir iemesls, kāpēc mums ir noteikti brīži lūgšanām. Daudzi no mums iet uz baznīcu kādas problēmas dēļ. Lūgšanas sirds ir lūgšana, kas nāk no sirds.

Bībele saka, ka mums ir jālūdz visu laiku, bet, ja mēs lūdzam ar lūpām, vai būtu iespējams lūgt visu laiku? Mēs drīz vien nogurtu. Ko tad bībele saka? – Mums jālūdz ar sirdi. Lūgšanām uz lūpām vajadzētu izriet no mūsu lūgšanām sirdī pārpilnības.

Dod savai sirdij darbu, citādi tava sirds nodarbinās pati sevi, domājot par pasaules lietām, nevis Dieva. Lūgšanām vajadzētu plūst dabīgi mūsu sirdīs, līdzīgi kā asinis. Situācija nevajadzētu diktēt mūsu lūgšanu virzienu.

Tu vari būt slims un nabags, bet būt pateicīgs. Ja apstākļi ir iemesls, kāpēc tu lūdz, tad apstākļi būs par iemeslu, kādēļ tu pārtrauci lūgt. Piemēram: ja tu ābola dēļ lūdz Dievu un nesaņem ābolu laikā, kad tev tas bija vajadzīgs, tad visticamāk tu sāksi meklēt alternatīvas. Pretējā gadījumā, saņemot ābolu uzreiz, pārtrauksi lūgt un kļūsi remdens savā garīgajā dzīvē.

Jā ābols ir iemesls tavām lūgšanām, tad tas būs arī iemesls, kas pārtrauca tavas lūgšanas. Neatkarīgi no tā vai Jēzus dziedina vai nedziedina, Viņš ir dziedinātājs.

Ja tu spēsi slavēt Dievu slimībā, tad tu viņu turpināsi slavēt līdz beigām un Dieva laikā tu būsi dziedināts. Cilvēks var nepareizi lūgt Dievu, bet nevar nepareizi slavēt Dievu.

Nodarbini savu sirdi ar Dievu, runājot ar Viņu. Mūsu sirds ir kontaktpunkts ar Dievu, tā ir vieta, kur Dievs grib atdusēties. Vislielākā vieta, kur Dievs skatās, ir cilvēka sirds.

Veiksmīga lūgšana ir atkarīga no tava sirds stāvokļa. Mēs nevaram saņemt garīgas privilēģijas, ja mūsu sirds ir uztraukta. Psalmos teikts, ka Dievs mūs neuzklausa, ja mēs turas sirdī netaisnību. Netaisnība var būt pagātnes sāpes, nepiedošana, rūgtums – tas viss grauj veiksmīgu lūgšanu.

Kāds šodien ir tavas sirds stāvoklis? Dievs klausās mūs, kad mēs lūdzam un viņš atbild pēc mūsu sirds stāvokļa. Lūgšanu vīrs nav obligāti ticības vīrs. Sacīt vārdus nav tas pats, kas lūgt lūgšanu. Dēmoni nerespektē gramatiku, bet spēku un autoritāti.

Visu ko tu saki Sv. Gara spēkā, to iespaidos Sv. Gars, bet Sv. Gars nemājos sirdī, kas ir rūgtuma pilna. Ja tava sirds vislabākajā stāvoklī, tad nekas nespēs tevi šķirt no Dieva mīlestības. Viņš apsolīja tevi nekad nepamest – no sākuma līdz beigām tavs ceļš ir Viņam zināms.

Dzīve bez lūgšanām ir ātrākais veids kā pazaudēt Dieva žēlastību. Ja tu apzinies, cik ļoti tev vajadzīgs Dievs, tad sapratīsi, ka nav nesvarīgas lietas par kurām nav jālūdz.

Ja tu būtu nomodā un lūgtu, tad tu pasargātu sevi. Lūdz bez apstājas, dziedot himnas, veidojot melodijas savā sirdī un Dievs tevi pasārgās un palīdzēs visam izdoties!

Iepriekšējais rakstsATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

- Advertisment -

Most Popular

LŪGŠANAS SIRDS

Rakstvietas: Ef. 6:18, Ps. 66:18 Tie, kas slavē Dievu šeit virs zemes no visas sirds, debesīs jutīsies kā mājās....

ATBRĪVOTS NO ZAGŠANAS GARA

Kopš bērnības Emanuelam Gabi bija zagšanas problēma. Viņš zaga pat gaļu no mātes vārītās zupas. Viņam nezinot, viņš bija dēmonisku spēku varā.

ES TICU, PALĪDZI MANAI NETICĪBAI

Galvenā rakstvieta: Marka 9:23-29 Kad tu ēdīsi no debesu maizes, tev vairs nesalks. Kā rakstīts: tavi vārdi ir saldāki...

NEESI IZBIJIES!

Kad mēs esam baiļu un panikas pārņemti, citiem vārdiem sakot, neredzam problēmām un situācijām pāri, mēs aizmirstam par ticību.

Recent Comments